Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Feltaláltam egy játékot. Hova...

Feltaláltam egy játékot. Hova forduljak ha kivitelezőt szeretnék találni hozzá?

Figyelt kérdés
Ez egy elektronikával működő játék lenne, de nem értek hozzá, hova tudnék ezzel fordulni?

máj. 19. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy előbb egy darabot akarsz-e csinálni próbából, vagy egyenesen terméket szeretnél, sorozatgyártásban.

Én azt javasolnám, előbb érdemes lenne kísérletezni vele, és fokozatosan közelíteni a cél felé. Tehát építeni egy modellt, ami alapján tovább lehet lépni.

At összetettségének is függvénye, hogy milyen támogatásra lesz szükséged az első lépésekhez. Utána következik majd a megjelenése, ha már működés terén sikerült megfelelővé tenni.

máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek mindenképpen csak egy darabot szeretnék, hogy működő képes lehet e a dolog, mivel laikusként gondolom csak,hogy kivitelezhető, bár nem lenne olyan borzasztóan összetett, egy szórakoztató és fejlesztő játékról lenne szó.
máj. 19. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Mivel fogalmam sincs hogy konkrétan miről van szó, és milyen összetettségű, milyen hardver igény kell mögé, a legegyszerűbbnek azt gondolom, hogy arduinoval érdemes hozzákezdeni. Aztán ha kell, lehet céláramkört építeni a végleges logikához.
máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a célhardver?

Számítógép, telefon, önálló hardver?

Ha sz.gép vagy telefon, milyen op rendszer?

máj. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben a szabadalmi hivatalba, hogy levédesd, mert lehet hogy találsz befektetőt, aztán az le is nyúlja, vagy a saját nevén levédeti. Az a bibi, hogy ehhez is pénz kell, mert le kell védetni ebben az országban, és a többiben is. Haveromnak is volt egy ötlete, de ő is csak a magyarországi levédésig jutott.
máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Kicsit írd körül hogy mit szeretnél mert nem mindegy hogy mobil app fejlesztőt vagy villamos mérnököt vagy elég egy technikus is
máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem telefonos, önálló játék amit az ember egy játék boltban is megtudna venni, inkább az áramkörkapcsolás lenne benne a bonyolultabb

Bár így,hogy mondjátok telefonos játékként is eltudnám képzelni

máj. 21. 05:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy érdemes lenne levédetni,és sajnos azt is tudom milyen költségekkel jár
máj. 21. 05:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!