Milyen szempontokat vegyek figyelembe Ledszalag vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni Ledszalagot/szalagokat. A tervem az lenne, hogy konyhába illetve a szobámba is szeretném használni. Ilyen esetben kettő készüléket kell vennem, vagy ez hogy működik pontosan? Annyira nem tudok róla semmit, csak hogy méretre vágható, de ha egyet le felezek mondjuk egy 5m-es darabot, akkor a másikat hogyan kötöm hálózatra?
2023. nov. 5. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üzletben elmondod hogy mit szeretnél, és segítenek hogy mit vegyél hozzá.
2023. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendelni szeretném üzletben azt sem tudom hol kapható. :D
2023. nov. 5. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A led típusa, fajtája, hány led van méterenként, smd vagy sima, milyen széles a szalag, tápfeszültség, stb. Rengeteg paraméter van. Milyet szeretnél, RGB-t vagy fehéret? hideget, meleget?

5m-t könnyen meg tudsz táplálni egy tápegységgel, ha hosszabb, akkor inkább vigyél neki külön vezetéken tápot a másik végére is. Elvágni adott pontokon lehet, látni lehet a szalagon, hogy hol. Utána össze lehet forrasztani is, illetve így tudsz toldani. A polaritásra figyelj.

Én a ledvonalnál szoktam venni, de rengeteg üzlet van, ahol árulnak. Viszont az ilyen olcsówebboltos kacatokat kerüld, azok nagyon szarok.

2023. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!