Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Navigációs rendszerrel szeretn...

Navigációs rendszerrel szeretném meglepni a férjemet, de 0 a hozzáértésem. Milyen szempontokat kell figyelembe vennem a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
És melyiket ajánlanátok?Ami jó minőségű,könnyen kezelhető és nem túl drága.Ha megvettem a készüléket, miket kell még hozzá venni? (Program, térkép, stb? ) Mit "adnak" rögtön a készülékkel? Segítene valaki?
2010. aug. 6. 21:54
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Egyenlőre ezt néztem ki.Biztosan bennem van a hiba,de arra nem találok utalást,hogy használatbavétel előtt kell-e telepíteni rá bármit is,és ha igen,azt honnan tudom beszerezni?

2010. aug. 6. 22:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez jó!Ezt vedd!
2010. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

És térképszoftvert honnan szerezzek be hozzá?

2010. aug. 6. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Jónak látszik a GPS. Így térkép nélkül mennyiért lehet kapni?
2010. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beírod a Googliba, hohy térképszoftver. Kiválasztod, hogy milyet szeretnél ( Magyarország, Európa stb), ráklikkelsz, és irány a bolt. Neten megrendeled, a postás kihozza. Az egész akkora, mint egy körmöd.) Egyébként nézz körül a Vaterán. Egy 4,3"-os 15000.- ből kijön, mindenestől.
2010. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

23000ért találtam

2010. aug. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!