Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnénk venni a...

Laptopot szeretnénk venni a családdal. Milyen szempontokat kell figyelembe vennünk?

Figyelt kérdés
Internetezésre, fényképek szerkesztésre, kisebb méretű játékok használatára kellene a gép.
2010. ápr. 16. 18:48
 1/5 anonim válasza:

Nemrégiben én is gondolkodtam laptopon. Aztán hagyományos géphez jutottunk félig ajándékba és megdőlt a vásárlási szándék. Előtte viszont elmentem kedvenc számítástechnikai üzeletembe, ahol ezeket mondták:

a laptop már nem fejleszthető úgy, mint a hagyományos gépek.Ezért olyat kell venni, ami a jelenlegi igénynél többet tud valamivel. (mert nem 1-2 évre vesszük általában)Legyen benne wifi, kamera,DVD író, videó kártya, legyen legalább 200 GB feletti a winchestere, az akkumulátora strapabíró legyen. Ezeknek a követelményeknek legtöbb gép már megfelel, a gyanúsan olcsók nem mind.El kell menni egy szaküzletbe és elmondanni, mire használnátok: a választék nagy, a pénztárca szab csak határt...

2010. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ
2010. ápr. 16. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
200gb semmire nem elég.Tapasztalat.Minimum 500 gigásat kell venni.Figyelj a videokártyára!ne legyen intergrált!Ramból minimum 4gb.Processzor intel vagy amd.Kijelző legyen minimum 15,6" os!Ha előre van telepítve az oprendszer akkor kérd el mellé a telepítő cd-t is!
2010. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Fujitsut ne. Amúgy meg valami 2 magosat. Vga attól függ, hogy milyen játékot akarsz játszani. Hdd mérete is attól függ, hogy mennyi adatot akarsz tárolni rajta. Nekem asztali mellett van egy notim, 160-as hdd-vel, bőven elég. Ram 2 giga minimum. Méretet meg akkorát, amekkora neked jó. 17-est hordozásra nem ajánlom, mert nehéz. Tapasztalat, mert 17-esem van.
2010. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A laptop 90%-al kevesebb áramot fogyaszt, mint egy hagyományos számítógép.
2010. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!