Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips 43PUS7363 készülékem...

Philips 43PUS7363 készülékem hátsó világítása megszűnt. Ez bele van építve a burkolatba. Lehet ezt cserélni, javítani vagy keressek egy másik háttérvilágításra megfelelő szalagot?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 11:17
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ha Philips Ambilightról van szó, az szakszerű vizsgálatot igényel.

Hacsak nem valami önszívatás, kikapcsoltad véletlenül stb.

Barkácsolt szalagokkal nem tudod pótolni, hacsak nem építesz hozzá teljesen független vezérlést is.

2023. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Meg az örök elcsépelt gyári visszaállítás sem árthat, legalább megpróbáltad.
2023. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ,véletlen kikapcsolni? Én ilyen lehetőséget a rendelkezésre álló Útmutató-ban nem találtam.
2023. júl. 11. 14:47
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Ha jól rémlik, a távszabályzón is van valami gomb, illetve amelyiken nincs (mert nem hozzávaló), a menürendszerben is megtalálható.
2023. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reményt: nem rossz, csak elállítódott.

Valóban addig kavartam, hogy egyszer bekapcsolódott a fénysor, de minek a hatására azt nem tudom.

2023. júl. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!