Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet az HBOmaxot telepít...

Hogy lehet az HBOmaxot telepíteni a Philips tv-re?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket, hogy melyek a tamogatott tv-k az HBO MAX letoltesere es sajnos a Philips nem volt benne. Erdekelne, hogy van-e vmi modszer h ra lehessen tenni valahogy? A Netflix-szel nincs gond hisz csak a taviranyiton megnyomom a netflixes gombot. Hogy hogy az hbo maxot nem lehet minden okos tv-re ratenni? Illetve Iphone 11-es telom van, esetleg arrol nem lehet valahogy (kabeles osszekottetes nelkul) racsatlakoztatni ha telora letoltom? Koszonom a segitseget!

#hbomax#tv
2023. máj. 6. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeken nem egységes rendszer fut, ahogy gondolom észrevetted, sok tartalomszolgáltató pedig nem áldoz erőforrásokat arra, hogy minden tévén ott legyen. Nekem sincs Panasonic-on, ahogy pl. Disney+ vagy SkyShowtime sincs. Én a helyedben vennék egy Chromecastot.
2023. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megnéztem egy videót erről a kis kütyüről ( mert, hogy nem tudtam mi ez :D) és valóban jó megoldás lehet.
2023. máj. 6. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ennek több generációja és változata is. A drágábbhoz pl. jár távirányító is, egyébként erre a telefon használatos.
2023. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Olvastam egy cikket, hogy melyek a tamogatott tv-k az HBO MAX letoltesere es sajnos a Philips nem volt benne."


Csak olvastad, de soha nem merted telepíteni? Ha Androidos TV, mehetne éppen.

2023. máj. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!