Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt vennék, de nem értek...

Konzolt vennék, de nem értek hozzá. Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Van olyan konzol amit meg lehet venni mondjuk 80-100 ezer forintig és jó is?


Hogy működnek ezek az előfizetések? Jól tudom, hogy van olyan előfizetés, hogy nem kell minden játékot külön megvásárolni?

Tényleg nem értek túlságosan hozzá, régen szerettem nagyon játszani, ezért agyalok rajta.


Vagy csak úgy működik, hogy minden játékot külön megveszek 10 ezer forintokért?


2022. nov. 26. 21:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Konzolra lényegében kettő van, a "konzol" és az "ultimate". A konzol az a gamepass kínálatot adja és ennyi, online játéra nem jó és az EA Play-t sem tartalmazza (ez egy "kis gamepass" ugyancsak, de csak az EA játékokra).


Az ultimate-ben minden benne van (gamepass, EA Play, XBox Live Gold), valamint PC-n is használható. 1200 Ft most a különbség, nem is nagyon értem, mi a létjogosultsága a "sima" gamepass csomagnak...

2022. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!