Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt vennék, de nem értek...

Konzolt vennék, de nem értek hozzá. Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Van olyan konzol amit meg lehet venni mondjuk 80-100 ezer forintig és jó is?


Hogy működnek ezek az előfizetések? Jól tudom, hogy van olyan előfizetés, hogy nem kell minden játékot külön megvásárolni?

Tényleg nem értek túlságosan hozzá, régen szerettem nagyon játszani, ezért agyalok rajta.


Vagy csak úgy működik, hogy minden játékot külön megveszek 10 ezer forintokért?


2022. nov. 26. 21:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8. Mint látod, nem vagyok egy nagy gamer. És te ne trollkodj, simán játszottam 10 éve is gagyi gépen játékokkal.

Laptopon nagyjából 5-7 éve, szintén.

De látom nem olvastad el a kérdésem.

2022. nov. 27. 00:37
 12/21 A kérdező kommentje:
9. Ezer köszi a kimerítő választ!
2022. nov. 27. 00:38
 13/21 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

Exclusive jatekokkal lehet gondod foleg PS re vannak ilyenek amik nagyon jok de csak PS el jatszhatsz veluk mert masra nem adtak ki


azert most 80 ert hasznaltan se nagyon kapsz hasznalhato laptopot vagy monitoros asztaligepet

szoval, ha te regi jatekokkal jatszanal akkor vegulis megeshet, csak azert ebben az arsavban nehez valoban ertelmeseket kifogni mert azokat elkapkodjak,

irodai vga s gepeknek semmi ertelme ennyiert foleg ha melle a proci is osoreg gyenge de zabagep (aramvampir)


amugy hasznaltan en is az elozo generaciokat javaslom inkabb PS4/One

mint az elotte levo nagyon regieket, hiszen mind ezeken is jatszhato ami azokon


Xy4

2022. nov. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 NTBS ***** válasza:
50%
PS3-t vegyél.
2022. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

2,8. Remélem itt vagytok még.

Az Xbox one a legszimpatikusabb, és jól sejtem, hogyha game passra előfizetnék akkor jobban megérné az 1TB venni, mint az 500mg-ásat?

Ha game pass-t veszek akkor azzal le kell tölteni gondolom a játékokat ami elveszi a tárhelyet, ugye?

És jól tudom, hogy van már az Xbox-nak magyar menüje?

Előre is köszi ha válaszoltok.

2022. nov. 28. 11:59
 16/21 anonim ***** válasza:

Én az 1TB-os felár helyett egy 1TB-os (vagy akár csak 500-as) USB3-as külső SSD-t javaslok, sokkal gyorsabb, mint a beépített merevlemez. De sokkal gyorsabb.


A legtöbb GamePass játékot le kell tölteni, igen. Vannak közvetlenül cloud-ból játszhatók is, de ehhez igen jó netkapcsolat kell, és nem is mindig hozza a kellő minőséget (megnézni valamit jó, de aktívan játszani szerintem még nem alkalmas).


Azt hiszem van magyar menü egy ideje, de 100%-ra nem mondom, mert nem úgy használom (megszoktam már az angol felületet).

2022. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16. Köszi, közben azt már kiderítettem, hogy van magyar menü.

Szóval előfizetek a game passra, mint mondjuk a netflixre és havi 3-4 ezer forintból játszok bármivel ingyen ami épp rajta van? Aztán ha leszedik, eltűnik, nem marad az enyém, értem.


De akkor elég jó dolog ez, nem? Vagyis jobb, mint folyton több ezer forintos játékokra költeni.

2022. nov. 29. 13:02
 18/21 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, csak most látom, a 15.ös válaszomba a 2,9 válaszolóhoz akartam szólni, nem a 8.hoz 😂🤦🏽‍♀️
2022. nov. 29. 13:04
 19/21 anonim ***** válasza:
#17 - igen, ez egy jó dolog :-) Saját kiadások (MS Studios) azonnal bekerülnek és maradnak is sokáig (és mielőtt kiesnek, általában többször leárazzák, ha meg akarod tartani), csak ezek ára több, mint az egész éves előfizetés, és erre kapsz még grátisz játékokat (hátha tetszik valamelyik) meg az online játéklehetőséget.
2022. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

19. Lattam, hogy több féle előfizetés van. Melyiket érdemes megvenni? Láttam, hogy árban kb 1000-1500 forintos különbség van.


És igen, tudom, hogy új és felkapott játékok nagyon drágák. De az olcsóbbak is 5 ezer forint felett kezdődnek.


Végülis arra jutottam, hogy már csak emiatt érdemesebb xboxot venni, mint ps-t.

2022. nov. 29. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!