Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt vennék, de nem értek...

Konzolt vennék, de nem értek hozzá. Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Van olyan konzol amit meg lehet venni mondjuk 80-100 ezer forintig és jó is?


Hogy működnek ezek az előfizetések? Jól tudom, hogy van olyan előfizetés, hogy nem kell minden játékot külön megvásárolni?

Tényleg nem értek túlságosan hozzá, régen szerettem nagyon játszani, ezért agyalok rajta.


Vagy csak úgy működik, hogy minden játékot külön megveszek 10 ezer forintokért?


2022. nov. 26. 21:42
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Habár 100 ezret azért lehet nem szívesen adnék ki, szóval, ha van még olcsóbb az még jobb lenne.
2022. nov. 26. 21:42
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az árakat megtalálod a neten. Megéri használtat venni, de nem magánszemélytől, hanem ezzel foglalkozó bolttól. Javaslom az XboxOne-t, de te tudod mit akarsz.

Az előfizetés arra van, hogy másokkal tudj játszani, online módban. Plusz kapsz lejárt játékokat és demókat.

Használt játékoz pár ezer forinttért kapsz, és nem kell net hozzá, hónapokig elszórakozhatsz vele

2022. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
PS3-at vegyél! SOK játék van rá, olcsón.
2022. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm most vett Xbox360-at, 500 Gb-os tárhellyel, 15 játékkal 35 000 Ft-ért.
2022. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, picit közelebb áll hozzám az Xbox, de nyilván csak azért, mert azt már használtam.

Egyébként mi különbség a 360 és az One között? Látom az árkülönbséget, gondolom van, de például az egyik több játékot elvisz, mint a másik? Vagy ami nekem számíthat milyen különbség van köztük?

2022. nov. 26. 22:27
 6/21 A kérdező kommentje:

Ja es meg egy kérdés.

Ilyen áron van laptop amin szintén lehet játszani? Mert úgy sejtem azokra lehet a legtöbb játékot megszerezni, sőt akár ingyen letölteni is.

Vagy azt engedjem el?

2022. nov. 26. 22:36
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen áron van laptop amin szintén lehet játszani? Mert úgy sejtem azokra lehet a legtöbb játékot megszerezni, sőt akár ingyen letölteni is."

Nincs ilyen áron játékra laptop.

2022. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

6.-ra.


Trollkodsz?


Gamer laptop 400 alatt nincs.

2022. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy neked milyen konzol felel meg, attól függ, mivel akarsz játszani.


Vannak PlayStation és Xbox exkluzív játékok (tehát ami PlayStation-önös, azt biztosan nem tudod játszani Xboxon és fordítva). Nézd meg mindkét platform exkluzívjait és dönts az alapján. Ezentúl van még Nintendo is (jelenleg a a Switch az egyetlen támogatott konzoljuk), amelyre teljesen más kategóriájú játékok kaphatók, mint az említett kettőre.


Xbox One: 2013-ban jelent meg, 8. generációs konzol, lassan kifutóban van, és nem sok játék jelenik meg rá.


PlayStation 4: Kb. ugyanaz vonatkozik rá mint az Xbox One-ra.


Xbox 360: lassan 20 éve, hogy megjelent, esélytelen hogy bármilyen új játék megjelenik rá. Az Xbox One elődje, gyengébb, régibb, ezért olcsóbb is. Fénykorában temérdek játék jelent meg rá, amik közül lehet válogatni.


Az előfizetések:

Xbox Live: ezzel tudsz online játszani másokkal és havonta jár hozza 3 vagy 4 játék, ha jól tudom. Általában a multiplayer miatt veszik. Ugyanez van PlayStationre is, PS Plus a neve.


Xbox Game Pass: ez az az előfizetés, amivel szinte korlátlan mennyiségű játékhoz jutsz hozzá, anélkül, hogy megvennéd. Viszont fontos, hogy ha ez lejár, akkor egyik játékkal sem tudsz tovább játszani, amíg meg nem újítod az előfizetést. Ilyen már nincsen PS-re.



En az Xbox Series S-et ajánlanám Game Pass előfizetéssel. Ez az aktuális és olcsóbbik Xbox.

[link]


Használtan talán tudsz még olcsóbbat venni. Vagy ha a PlayStation mellett döntesz, abból is van használtan olcsóbb 5, de ahhoz tényleg meg kell venni a játékokat.

2022. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

400 000 ft az kb 1000 eur lehet siman gamer laptopot venni max rtx 3050 v meg lehet h 3060 is belefer.

Még kb a feléért is igaz csak 15" monitorral es rtx 3050el

2022. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!