Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Xbox one-t vásárolni idén?

Megéri Xbox one-t vásárolni idén?

Figyelt kérdés

2022. okt. 28. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint sima Xbox One-t venni? Nekem 5 éve egy Xbox One S konzolom van, hát nem a legerősebb, de el-el viszi a játékokat, szerintem az Xbox One már elavult, én a helyedbe vagy egy Xbox One S-t vagy egy Xbox One X-et vennék.
2022. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve sima xbox one-om van, 2 éve vettem pc-t játékokra, csak nagyon ritkán játszok/játszottam rajta, de (pc után legalábbis) szerintem már elavult, főleg új játékokra. Ha kizárólag 3-4 éves vagy régebbi játékokat játszanál rajta, akkor megfelelő lehet számodra.
2022. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, már 7 éve van meg, de viszont azóta is működik, úgy hogy sose volt szervízbe, és semmi gondja nem volt és nincs is, azon kivűl, hogy kicsit belassult. (2-es vagyok)
2022. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már nem. Jövőre még szinte minden játék megjelenik rá, de az újabbak már kezdik elkerülni (Resident Evil 4, Street Fighter 6 is csak Series) és amik meg nem azok elég gyatrán futnak rajta. Ha tartós konzolt szeretnél akkor egy Xbox Series S vagy X-et javasolnék, de csak az S van árban közel egy One konzolhoz. Az Snek két fő hátránya van, az egyik, hogy nincs benne lemezmeghajtó, tehát csak a beépített Xbox boltból vásárolhatsz (engem például személy szerint nem zavar, mert már Onera is szinte csak digitális játékaim voltak) a másik a viszonylag kis belső tárhely (500GB van ráírva, de az csak kb 360 ahova telepíthetsz). Van ugyan a géphez egy hivatalos bővítőkártya, de az méregdrága. Viszont használhatsz külső USBs merevlemezt tárolni a játékokat, azonban a legújabbak (Series X|S játékok) csak a belsőről futtathatóak.


Akármelyik mellett döntesz érdemes ránézni a Game Pass előfizetésre, kb 460 játék van benne egy havidíjért és a játékok nagy része One és Series kompatibilis is.

2022. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. XBOX ONE S sokkal jobb (pl. belső tápos, vagyis nem kell elhelyezni, vagy szélsőséges esetben lógatni egy nagy téglát a kábelen), de ezt is csak relatíve jó áron érdemes megvenni.

Az XBOX ONE X rendben van teljesítményben is, viszont ha játszottál már (akár PC akár next-gen konzol) SSD-re telepített játékkal, akkor a viszonylag hosszú betöltési idők az őrületbe fognak kergetni. Aminek XBOX ONE-on 1-1,5 perc a betöltési ideje, annak XBOX SERIES-en körülbelül 10 másodperc.

Ettől eltekintve a ONE S és ONE X még ajánlott kategória, a ONE Flat viszont már nagyon nem.

2022. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Mi a lényeg? Az hogy játsz és jól érezd magad, vagy az hogy menoskodj. Attól még hogy nem egy mai gép szerintem érdemes venni. Adnak ki rá játékot most jelent meg a FIFA 23 is. Nekem ps2 van és még mindig játszok vele amikor hazajövök a suliból(8). Ha arra vágysz akkor vegyél.
2022. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!