Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri az Xboxot...

Szerintetek megéri az Xboxot Dualbootolni? Megéri +1 év garanciát vásárolni?

Figyelt kérdés

Megéri a +10ezer Ft-ot? Vagy egyáltalán nem jobb, mint a System Link?

Amúgy megéri +10ezer Ft-ért +1 év garanciát vásárolni az újonnan vásárolt Xbox 360 E RGH-s gépre (x-media 360-tól venném)?



2014. nov. 1. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy system linken nem játszanak annyira sokan és azok is csak 1-2 játékkal nyomják. Liveon szerintem többen játszanak viszont ahoz még a játékot is meg kell venned.
2014. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a +1 év garanciáról mi a véleményed?
2014. nov. 2. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt az xboxra adja ugye? Mert úgy tudom az rgh-ra ott örök garanciát adnak.

Gondolom slim gépről van szó. Azoknak jó a hűtése ha nem ölöd meg akkor lényegében akármeddig jó lehet. Én személy szerint nem vennék (nem vettem) de ha nem érzed biztonságb akkor lehet megér 27 forintot naponta

2014. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És dual boothozz mit szólsz? (a jövőben nem nagyon vennék eredeti játékokat, max egyet kettőt, ilyen igénybevétel mellett szerinted megér +10ezret+a live árát?)
2014. nov. 3. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
dualboot jó dolog ha liveozni fogsz vele. Nem kell a közeljövőben jövőre is pont olyan jó lesz liveozni és akkor hálás leszel érte hogy plusz 10-et ráköltöttél. Na meg flasheléssel lehet azzal még buggolni. A live pedig havi 1200 körül van ha jól emlékszem az nem vészes.
2014. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!