Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt szeretnék vásárolni....

Konzolt szeretnék vásárolni. Az xbox series x-el megy offline a játék ott ahol nincs net?

Figyelt kérdés
Hogyha otthon frissítem az os-t, és frissítem a digitálisan megvett játékot is, működni fog ha felviszem a nyaralóba ahol nincs net? Látni fogja, hogy az egy eredeti, nem kalóz játék? Vagy lemezen kell megvenni a játékot, hogy onnan ellenőrizze az eredetiségét? Pl cyberpunk. Természetesen csak a kampány érdekel, nem a multiplayer és az előfizus játékok, azok nyilván nem mennek. Egyes funkciók az os-en és toplista nem megy ott, de az nem baj. A kérdés lényege az lenne, hogy hol vegyem meg a játékot. Kérem tisztelettel csak biztos választ írjatok, találgatni nekem is sikerült, köszönöm. :)

2022. jún. 20. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem kell, hogy lemezen legyen meg a játék. Mind a rendszert mind a játékokat frissítsd le és legalább egyszer indítsd el őket online a biztonság kedvéért. Az offline mód csak akkor működik ha a profilodban az Xboxod "otthoni" módra van állítva. Utána a hálózat menüben be tudod kapcsolni az offline módot és elvileg kész vagy. Az Xbox Series konzolokra lehet offline is telepíteni játékokat lemezről, de a Smart Delivery típusúakhoz kell net az első indításkor.

2022. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagy benne, hogy sikerült mindent beállítani akkor szimplán vagy húzd ki a netkábelt vagy töröld ki a wireless bejelentkezési adatokat és akkor ténylegesen látod mi megy és mi nem. Game Pass játékokkal lehet gond, de nekem sokszor előfordult, hogy elment a net és mégis mentek. Igaz nem tartott soha tovább pár óránál.
2022. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ!
2022. jún. 21. 11:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!