Mi a gond a tévével?

Figyelt kérdés
Az egyik szobámba egy LG 42 LH 2000 tévé. az a gond hogy pl: a muzsika tv nagyon havazva jön be. de ugyanakkor az emeleten meg ez az adó a sokkal régebbi samsungon teljesen tisztán bejön! mi lehet a baj ? (kábeltévé van)
2010. szept. 11. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni azokat, akik kiadnak egy tévéért több száz ezer forintot, de hogy egy set-top-box-ot béreljenek a kábelszolgáltatótól és így digitálisan tévézzenek, arra már igen. Bérelj egy boxot és minden adó szép tiszta lesz. Nekem az első ingyen van, a többi pedig havi + 500 ft. Külön előfizetési díj nincs, alapból bejön az összes analóg adó digitálisan is.
2010. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy sajnálják a pénzt egy boxra.
2010. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem sajnálom a pénzt! de mért van ez? olyan szinten szarul jön be a kép hogy hihetetlen. de bezzeg a 7-8 éves samsungon kristály tisztán bejön!
2010. szept. 11. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy az LG tévéhez vezető kábellel van a gond. De az is lehet, hogy a Samsung tévédnek kisebb a képernyője és azon kevésbé látszanak a hibák, mint a nagyobb LG-n (nálam is ez van). Nem tudom, hogy milyen a kábeltévé hálózatod kiépítése a lakásodban. Ha régebbi lakás, akkor gondolom utólag lett bevezetve, ha újabb akkor gondolom minden szobában van fali csatlakozód (a régi felújítva is ilyen általában). Ha nagyon nagy a különbség, akkor hívd ki a szerelőket, ők speciális műszerekkel be tudják mérni, hogy mi lehet a gond. Ki szokott alakulni néha interferencia is (több készülék zavarja egymást) és az új tévéd érzékenyebb rá. De tényleg az a legjobb, ha egy ilyen tévén digitálisan tévézel. Meglátod, hogy ég és föld a digitális az analóghoz képest.
2010. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
próbáld meg hogy a két TV-t kicseréled, és ha ugyanugy szar akk a TV a ludas.
2010. szept. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod a pénzt, vegyél egy vadonatúj Samsung 3D-s TV-t:D
2010. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szimplán érzéketlenebb. Ahogy írták, cseréld fel a két készüléket, rögtön kiderül a kábel rossz vagy a TV érzéketlenebb. Meg aztán azt se írtad hogy van a jel kettéosztva. Lehet hogy az osztó csillapítása miatt a jel legyengül a hangyás TV kábelére jutva :(
2010. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!