Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám bebizonyítani...

Papics kérdése:

Hogyan tudnám bebizonyítani valakinek, hogy az a fülhallgató van nálam, amit ő adott el nekem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vettem egy Airpods pro-t használtan facebook marketplacen, és sajnos kiderült, hogy nem eredeti. Értesítettem erről a személyt, viszont most valami bizonyítékot kér, hogy tudja, hogy tényleg arról a fülhallgatóról küldtem neki képeket, amit ő adott el nekem.


Szeretnék mindenkit megkérni arra, hogy korlátozódjunk szigorúan a kérdéshez, mert teljesen lényegtelen, hogy mennyiért vettem, meg hogy mit kellett volna meg mit nem stb…


Valakinek valami ötlet?



2022. febr. 16. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek már mindegy... Ezért "rizikós" használtan vásárolni
2022. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2022. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért kérdezi, mert nem tudod bizonyítani.

Akkor tudnád ha lenne szerződés amire ráírtátok volna a termék minden adatát, beleértve sorozatszámát.

2022. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a telefonok nem rögzítenek valami adatot, ha egy fülhallgató rácsatlakozott már?
2022. febr. 16. 22:08
 5/8 anonim válasza:
77%
Nem
2022. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Hát ezt így sajna sehogy. Lehet, hogy direkt csinálja csalásból, de az is lehet, hogy Ő eredetit adott el, és Te akarod átb*szni. (nehogy magadra vedd :) )


Én tapasztaltam már ilyet eladóként. Eladtam egy számomra felesleges EREDETI dolmit, majd a vevő mutatott egy képet egy tök más hamisítványról. Még jó, hogy az enyémen emlékeztem a karcolásra ami a hátulján volt. Hagytam a francba, letiltottam, nem érdekel az ilyen csaló.

Aztán meg ha az eladó a csaló, és azért csinálja, mert nem tudod bizonyítani, akkor még a végén téged vesznek elő, hogy miért gyanúsítgatod őt ilyennel.

2022. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Airpods sorozatszáma megjelenik az iPhoneonon amihez csatlakoztatod és megjelenik a Lokátorban is. De ezt simán ki tudja törölni miután eladta neked.
2022. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 te azt mondod, mutassa meg a telefonján, hogy az a fülhallgató rá volt már csatlakoztatva, ő azt mondja azóta már lecserélte a telefonját. ezt könyveld el tanulópénznek, és felejtsd el, ha már az első reakciója az, hogy bizonyítékot akar, nem ez az első ilyen esete, és nem is az utolsó.
2022. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!