Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális, ha a pár napja vett...

Normális, ha a pár napja vett bluetooth fülhallgatóm egyik fele nem szól?

Figyelt kérdés
Szombaton vettem egy huawei freebuds 4i-t. Tökéletesen működött eddig, aztán most a jobb oldali nem szól. Kosz és víz nem került bele, fel vannak töltve

2022. febr. 15. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted az?
2022. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj csak egy kerdesr olvastam itt es automatikusan en is igy irtam ki veletlen
2022. febr. 15. 18:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Szoval valaki tudna segiteni hogy mit tegyek? Nem erzekeli a jobb oldalit valamiert, nem elromlott, ellenoriztem
2022. febr. 15. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy ellenőrizted?
2022. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Vannak egyes funkcioi ennek a fulesnek

Pl ha az egyik fulest kiveszem, automatikusan megall a zene, es eddig ez mindkettonel mukodott, de most a jobbnal nem

Emellett el tudok inditani zenet, ugy, hogy ketszer koppintok a fulesre, es ez eddig ugyanugy mukodott a jobb oldalin is, de most nem

2022. febr. 15. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát azt mondod, hogy eddig működött minden szolgáltatás, most nem, amit ki is próbáltál. Ez eddig oké. De azt hogy NEM elromlott?
2022. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan benne van a pakliban, de nemhinnem, viszont utana olvastam, lehet olyan, hogy lefagy az egyik fules:D de azert irtam ki, hogy hatha volt valakinek ilyen tapasztalata, es tud segiteni:DD
2022. febr. 15. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem hiszed, akkor nyilván kened-vágod mi a baj, minek a kérdés akkor?


(Csak megjegyzem, ez a 8. hozzászólás, de az még mindig nem derült ki, milyen vackot sikerült venned.)

2022. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Leirtam a kerdes alatt, olvasd el:D
2022. febr. 15. 19:15
 10/11 anonim válasza:
Próbáltad már hogy visszaraktad a tartóba és a bluetooth-t ki és bekapcsoltad? Volt nekem is ilyen és ezzel megoldódott
2022. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!