Miért romlanak el sorra a fülhallgatóim? Mit tehetnék értük?

Figyelt kérdés
Ez már a HETEDIK volt, amit megvettem, és ahogy volt, tönkrement. Először mindig az egyik füle szokott recsegni, aztán már mindkettő, és utána teljesen elhallgat az egész -.-' Tudom, hogy a zsinórral van baj, mert ahogy mozgatom, néha rendesen szól megint - egy darabig, aztán kezdi elölről, amíg el nem hallgat teljesen. Mit tehetnék, hogy a következő tovább bírja? Már nagyon unom hogy alig bír ki egy-két hónapot egy-egy füles...
2010. aug. 18. 15:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és sosem ilyen gagyi izéket veszek, hanem Philips-et (olyan a hangfalam és az mp4-em is)
2010. aug. 18. 15:51
 2/13 anonim ***** válasza:
passz, de ha márkás akkor van rá x ideig garancia. vidd vissza és cseréltesd ki.
2010. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hát ha 7 Philips megy szét akkor ne vegyél többet :D

Próbálj ki más márkákat!

Sony, technics...

2010. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémám.Egy idő után meguntam..visszaraktam a hangfalat.:D
2010. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne törd meg a kábelt...
2010. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
vegyél Sony-t
2010. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én csak márkásat veszek kb. 2000-3000Ft. Tapasztalat hogy az olcsónak szar a hangja és a minősége is. A mostani is már évek óta megvan. A mostani pl. Sony.


Nem tudok tanácsot adni, arra hogy mit tehetnél értük, mert én pl. abszolút nem törődöm vele. Elég rendesen van nyúzva. De mivel így is éveket kibír, nem foglalkozom a dologgal.



Ha neked ennyire tönkre megy, az szerintem a márka miatt van. Milyeneket használsz és mennyiért veszed??

2010. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jovanny ***** válasza:
A tökéletes megoldás a problémádra (a vezetékgyilkos használatra) :) a vezetéknélküli füles. :P
2010. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Épp az, hogy a Philips nem jó füllhallgató. Legjobb márka a Sennheiser. =)
2010. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Végig olvastam megint kicsit értelmetlen a kérdés most füll vagy fej hallgató? o_O =)


Füllhallgató : Sennheiser


ha Füles kell akkor nekem az A4Tech fejhallgató 4 éve bírja pedig csak 1500 forint volt.

2010. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!