Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » RCA kábel jó az új 4K smart...

RCA kábel jó az új 4K smart tv és dvd lejátszóhoz?

Figyelt kérdés
Nemrég cseréltem le a tv-met egy új LG 4k Smart tv-re,a dvd lejátszó régebbi,ahhoz a csatlakozó nem volt már jó az új tv-hez így vettem egy RCA kábelt,és mivel a tv-n pont azok a színek nincsenek mint a fehér,piros,sárga,így csak nehezen tudtam összedugni őket,a sárga végűt csatlakoztatva már működik viszont nagyon rosz a képminőség a dvd lejátszóval egy 4k tv-hez képest,én csatlakoztattam össze rosszul őket vagy mi lehet a gond?
2021. márc. 5. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván rossz a szabvány, amit direkt erre találtak ki. Idióta.
2021. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Gyári dvd-ről van szó,nem írottról.

Az új lejátszóknál alapból van hdmi port?Érdemes lenne lecserélni vagy nem lenne sokkal jobb minőségű a kép?

2021. márc. 5. 20:32
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Értsd már meg, hogy nem! Komozit csatlakozáson analóg módon megy a jel, hdmi-n meg digitálisan. Ennyi a különbség egy ilyen eszköznél.
2021. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, igen, az RCA analóg jele nem képes átvinni akkora felbontást, mint a HDMI.

Azonban a gyári dvd-k felbontása sem túl nagy, minimális lenne az észrevehető minőségi különbség.

Ez csak akkor lenne jobb, ha a a lejátszód tudna xvid, divx, h264 filmeket lejátszani írott dvdről.

2021. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!