Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol vásárlás előtt vagyok...

Konzol vásárlás előtt vagyok de nem tudom eldönteni meiket vegyemÍ? (PS3 vs. Xbox 360 slim? )

Figyelt kérdés

Hello. Az lenne a problémám hogy játék konzolt szeretnék venni de nem tudom eldönteni meiket vegyem.:S Én inkább PC-s vok de már meguntam hogy 1 hónaponként kell frissíteni benne a cuccokat h az újabb gamek menjenek. ezért át akarok váltani konzolra. Eddig Xbox-ba gondolkoztam de olvastam oanokat hogy a fejlesztők már így is feszegetik a gép határait. Ezért kezdek gondolkodni PS3-ban. De ahogy teszteket nézegettem a PS3-nak nincs oan jó grafikája. Már teljesen belezavarodtam hogy valaki azt mondja PS a másik Xbox, PS,Xbox......:S ezért szeretnék tőletek segítséget kérni hogy HÓSSZÚTÁVRA meik érnémeg jobban? Egy HD Ready Westwood márkájú tévére kötném rá. Engem a DVD nézés stb nem nagyon érdekel. inkább a játék grafikája. Pl: NFS, CoD, Gran Tourismo 5 stb. Válaszaitokat előre is köszönöm =)


UI: "FANBOY" válaszokat nem kérek!!!!


2010. aug. 14. 12:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
igen már hallottam róla. NEm lesz valami Kinect BUndle vagy mi? =) mer valami olyasmiról beszél youtubon a commentelők.
2010. aug. 14. 16:22
 12/27 anonim válasza:

XBox 360

-szebb grafika

-több játék

-Kinect ami sokkal jobb mint a Move


Azt megúgy is megfogják oldani hogy ráférjen egy olyan diskre a gém hogy vigye a box...

Sztem biztos lessz majd olyan Kinect Bundle :)

2010. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

Itt is van egy olyan csomag :

[link]

2010. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 zoli.007 válasza:
szerintem az xbox al tobre mesz
2010. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Xbox 360 -ra szavazok!:))
2010. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Egyértelmű Xbox ez nem is kérdés, én is sokáig gondolkodtam a kettő között, de az xboxnál maradtam, mert sokkal olcsóbb hozzá mindem főleg ha flasheled... én erre esküszöm de ez csak egy tanács:) jó válogatást:)
2010. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

szerintem meg van a nyertes =)

Nálam eddig is az Xbox vezetett. Csak hallottam mindent h PS3 jobban megéri mert Blu-Ray lejátszó van benne....De egy Blu-Ray író 30k vagy még több. Ébredjünk már fel gyerekek =)

Meg a Kinect is jobb mint a move. Sztem aki játszani akar Xbox-ot vesz. =)

Még jöhetnek válaszok.

2010. aug. 17. 08:31
 18/27 anonim ***** válasza:

A játékok grafikája szinte ugyan az, tehát nagyítóval kell keresni a különbségeket.


Ez Kinect jó dolognak ígérkezik, részemről a Move egy Wii koppintás.


Amúgy ez blu-ray még teljesen felesleges, van egyáltalán vkinek ilyen lejátszója?

Vettem egy terrás wincsit, aztán arra töltöm le a filmeket, jobban megéri, mint 30ért írtó meg 1400ért lemez...


A sony már régen nem olyan meghatározó a konzol piacon, mint amilyen volt a ps1el és a 2vel.

A 3 nagy engine gyártó közül már 2 exclusivean fejleszt boxra, az utolsó pedig mindenre.


A legtöbb volt sony exclusive játék már jön boxra is, mint pl metal gear solid, final fantasy, a capcom is mindenre fejleszt már, tehát nincsenek már olyan sok exclusive címe a sonynak.


A Gran Turismo és a God of war, amit szívesen kipróbálnék ps3on, de majd egyszer:) és persze a MGS 4.


Amúgy az exclusivitáshoz pedig annyit, hogy én azt is annak számolnám boxon, ami pcre és boxra jelent meg, mert konzolon az exclusive, mint pl a SC conviction.


A ps3 mellett csak a blu-ray és a 3D szól, ami sztem még igazán nem ér semmit.

2010. aug. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
ÉS azt nem tudjátok (olvastátok valahol) hogy a novemberbe megjelenő NFS Hot Pursuit PS3-mon vagy boxon szebb. MEr azt hallottam a konzoloknak nincs olyan jó grafikájuk mint a PC-nek. pl. GTA IV-be az árnyékok. Vagy ez csak GTA IV-be van így? De mind1 úgyis boxot veszek majd NFS-el Meg HAWX 2-vel:D Írjunk még ide:D legalább 10 oldal sztem legyen. Aki PS3 mellett van írja le mért aki box mellet írja le mért:D
2010. aug. 17. 11:35
 20/27 anonim válasza:

A PS3-nál full ingyenes a netes tagság,semmi se kerül pénzbe,szabadon tudsz böngészni,ingyenesek a kiegészítők minden játékhoz,stb...

Az XBOX-nál minden,ismétlem MINDEN! pénzbe kerül és a játékokat is úgy adják ki gyárilag,hogy 3 hét alatt megund és elkötlezed magad kiegészítők vásárlására,amire majd egy halom pénzt ki fogsz adni...

Továbbiakban azért is jobb a PS,mert sokkal szebb a felbontása,sokkal több és jobb játékok vannak hozzá,és mert az XBOX-hoz csak Forza van,a PS-hez pedig a Gran Turismo,ami eleve jobb...

2010. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!