Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzol vásárlás előtt vagyok...

Konzol vásárlás előtt vagyok de nem tudom eldönteni meiket vegyemÍ? (PS3 vs. Xbox 360 slim? )

Figyelt kérdés

Hello. Az lenne a problémám hogy játék konzolt szeretnék venni de nem tudom eldönteni meiket vegyem.:S Én inkább PC-s vok de már meguntam hogy 1 hónaponként kell frissíteni benne a cuccokat h az újabb gamek menjenek. ezért át akarok váltani konzolra. Eddig Xbox-ba gondolkoztam de olvastam oanokat hogy a fejlesztők már így is feszegetik a gép határait. Ezért kezdek gondolkodni PS3-ban. De ahogy teszteket nézegettem a PS3-nak nincs oan jó grafikája. Már teljesen belezavarodtam hogy valaki azt mondja PS a másik Xbox, PS,Xbox......:S ezért szeretnék tőletek segítséget kérni hogy HÓSSZÚTÁVRA meik érnémeg jobban? Egy HD Ready Westwood márkájú tévére kötném rá. Engem a DVD nézés stb nem nagyon érdekel. inkább a játék grafikája. Pl: NFS, CoD, Gran Tourismo 5 stb. Válaszaitokat előre is köszönöm =)


UI: "FANBOY" válaszokat nem kérek!!!!


2010. aug. 14. 12:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

jézusom! "meiket", "oan"

Először tanulj meg helyesen írni!

2010. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
bocsi csak hozzá vagyok szokva az MSN-es beszélgetéshez. =)
2010. aug. 14. 12:11
 3/27 anonim ***** válasza:

Nos azért fura hogy PC-s vagy, és olyan alkatrészeket vásárolsz ami már 1hónap utána elavult, és újat kell venned! XD


Xbox360 valóban szebb a grafika, mivel a Xbox360 a GPU része erősebb minta PS3-é! Ez szabad szemmel annyira nem is lehet látni, annyi a nagyon kicsi különbsége hogy Xbox360-é erősebb a színaránya.

Viszont PS3 több az exkluzív játéka. És a nett használata is ingyenes! Tovább stabilabb gép, bár itt is van (yellow light of dead)mint a Xbox360 slim a red light of dead, de PS3-nál ez nagyon ritka! Bár mindenek a lelke a jól szellőzési hely, akkor mind2 konzolnak hosszabb lesz az élettartama.

A másik hogy a PS3 blue ray lemezeket is tudd kezelni, ez azért jön jól mert ha kijön egy olyan játék ahol már az Xbox 360 DL lemezeken már a tömörités se segit (ugye ott a final fantasy játék Xbox360 aminek több DL lemezt raktak bele mert nem fért el 1 DL lemezre) ott bizony váltani kell a lemezeket, mig PS3 nemigen!


Én azt ajánlom hogy nézd meg az exkluzív játékokat mind2 konzolon, és ha valamelyik konzolnál több exkluzív játék bejön akkor már meg is van a válasz!

2010. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat. Bár lehet hogy érdemes lesz várni még egy kicsit mivel most h a microsoft kiadta a slimet lehet hogy lé valamit a sony is =) am nem tudjátok mikor (ha lesz egyáltalán) jön ki az Xbox 720?
2010. aug. 14. 12:53
 5/27 A kérdező kommentje:
ÉS hosszútávra mit ajánlatok? PS3 480p tévéhez jó vagy inkább box?
2010. aug. 14. 13:12
 6/27 anonim ***** válasza:

Microsoft csak azért adta ki a slim mert már a PS3-nak is van slim! Szóval a Microsoft lemaradt egy kicsit! :D

Xbox 720 ha vársz 3-4 évet akkor megveheted,ugyan ez a PS4 is..

Ha olyan tv-d van akkor Xbox360 vegyél, PS3 ajánlott a FULL HD !

2010. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

utolsónak.

az xbox-nak inkább szebb a grafja, mint a ps3é.

leginkább ugyanolyan, de a ps-é biztos nem jobb

2010. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
akkor tehát ehez a tvhez jobb lenne az Xbox? Akkor szerintem megvan a válasz:D Ha meg majd kijön a PS4 vagy a 720 akkor majd eladom ebay-en és veszek majd egy oat. addigis jólesz a slim. Köszönöm a segítségetek. Már teéjesen belevoltam zavarodva hogy egyszer ezt mondják egyszer azt.
2010. aug. 14. 13:33
 9/27 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok hol lehet a legolcsóbban megkapni? Újonnan. Nyíregyházi vagyok. Én 576 kbyteban láttam 70k-ért. meg van valami Halo Reach Limited edition 84k-ért 2 kontrollerel gammel és egyedifestéssel: [link]
2010. aug. 14. 13:37
 10/27 anonim válasza:
Most karácsony elött kijön a kinect youtubeon írd be projekt natal ps3 hoz is lesz de az nem annyira jó
2010. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!