Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót érdemes...

Milyen fejhallgatót érdemes néznem az alábbi igényekkel?

Figyelt kérdés

sziasztok Szeretnék egy fejhallgatót ajándékba venni, ami lényeges hogy 15000-20.000-es árkategóriában gondolkodom.

ez pl nagyon jó paraméterekkel bír de sajnos extrás árkategória.. :S Ehelyett kéne alternatíva...

Panasonic RB-M700B, bézs - Vezeték nélküli fül-/fejhallgató | Alza.hu

Ami fontos:

wireless legyen-bluetooth működéssel, telefonnal jól kommunikáljon

ha lehet SD kártyát is olvassa.. 😛

kényelmes legyen nagyobb fejméret esetén is

ha összecsukható, annak külön örülök de nem kiemelkedően fontos

minél szebb hangzással persze..

tudom ilyen árban nem sok ilyen van de hátha

köszönöm előre is a segítséget!🙃



2020. dec. 11. 15:15
 1/2 A kérdező kommentje:
[link] lehet hogy a fenti link nem jó újramásolom
2020. dec. 11. 15:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségűt akarsz ebben az árkategóriában,akkor az sd kártya funkciót hanyagolni kell szerintem.

Én most akciósan vettem Jbl t700bt 25 ezerért nagyon meg vagyok elégedve.Vagy 20 ezerét senheiser is tök jó. Szerintem ez a kettő vezet,de akár a sony vagy skullcandy se rossz ebben a kategóriában. Érdemes kipróbálni,mert mindenkinek más a jó hangzás.

2020. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!