Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A DVD-hez lehet csak hangfalat...

A DVD-hez lehet csak hangfalat csatlakoztatni, hogy csak zenét játsszon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van rajta hangfal csatlakozási lehetőség, akkor igen (én ilyent még nem láttam), ha nincs, akkor kell egy erősítő. Ha olcsón akarod megúszni, akkor vegyél egy hangfalszettet (beépített erősítős) és csatlakoztasd azt.
2010. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a legtöbb házimozi hangfabemenetes kedves első válaszoló;)


kérdező erősítő vagy hangfalszett ahogy elöttem szóló írta;)

2010. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én a sima mezei DVD lejátszókra mondtam, hogy még nem láttam olyant, ami fel lenne szerelve hangszóró csatlakoztatási lehetőséggel. Gondolom nem házimozija van a kérdezőnek, mert akkor nem kérdezné, hogy lehet-e rá hangszórót rácsatlakoztatni. :)
2010. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet csak a fejegység van meg neki a hangfalak nincsnek...amúgy nem kötekedésből írtam:)
2010. aug. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én se. Látod erre nem is gondoltam, hogy mi van akkor, ha valahonnan kapott egy főegységet hangfalak nélkül. :)
2010. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha érdekli a kérdezőt a válasz akkor elolvassa és gondolom leírja hogy milye van:)
2010. aug. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legjobb ha linkel egy képet is a csatlakozókról... Úgy már könnyebben tudunk tanácsot adni :)
2010. aug. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát igen:)...de lehet hogy neked lessz igazad és sima dvd:)
2010. aug. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számítógépekhez használt aktív hangszórókat rá lehetne kötni,"rendes" hangsugárzót csak erősítőn keresztül./feltételezve,hogy nem házimozi..../
2010. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Ez egy mezei márka nélküli DVD. E:MAX névre hallgat

Leírom mit látok a hátulján nektek többet mond

Y a közepe zöd,, mellette Cb ennek a közepe kék,mellette egy piros közepű Cr

Alatta ML, MR , Coaxial


Onnan jött a kérdés az egyik eladó mondta csatlakoztassak két sima hangfalat és menni fog.

Nekem ez gyanús volt mert a hifi és a számítógép hangfalait sem lehet cserélgetni.


Még egyszer köszi a válaszokat

2010. aug. 11. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!