Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó ajándék a 15 éves hugomnak...

Jó ajándék a 15 éves hugomnak az mp3 lejátszó karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk túl gazdagok, sőt épp inkább az ellenkezője. Hugomnak karácsonyra egy használt 2 gigás ipod shufflehoz hasonló mp3at vettem (egy ezresér) ami nem működött. Meg tudtam javítani, csak az lcd szalagkábele volt törött, de nagyon látszik rajta, hogy használt, mert karcos oldalt. Jó ajándék ez karácsonyra? Suliban nem lesz ez ciki neki? Mostani tiniknél olyan drága cuccokat szoktam látni...
2008. nov. 28. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyátalán nem gáz!!! Végül is nem egy használt fogkefe. Én a páromtól többször kaptam már olyan cuccot ami használt volt, pl tavaly egy zoomobjektívet, ami több tízezres tétel lett volna. Kicsit karcos volt na és? A húgod biztos értékelni fogja, az osztálytársai meg hát... tuti hogy lesz egy két tapló, aki kicikizi mert hát ez a korosztály sajnos ilyen. De a húgod hátha talpraesett és leszereli.
2008. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ajándék, örülni fog neki. 2 gigás az nagyon sok én biztos örülnék :)

Azt meg meg kell értenie, hogy azért használt mert nem lehet mindenki gazdag.

Ha a suliban cikizik lehet azt mondani, hogy már előbb megkapta ( szóval karácsony előtt) és azért karcos. De szerintem ezt nem kell szóba hozni.

Különben 15 évesen már abszolút le tudja szerelni az ilyen kőgazdag beszólogatós embereket.

2008. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
megint én :) egyébként meg a hugod, lány :DD ezzel újat mondtam gondolom XD szóval ha megkapja biztos tud vele kezdeni valamit. Én pl raknék rá kis csillagokat vagy csillogó dolgokat vagy bármit. Szóval kidekorálnám :) A telefonommal is megcsináltam és egyáltalán nem lett nevetséges és kisgyerekes. Sokan dícsérik, azt hiszik valami designer holmi :)
2008. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jo ajandek, biztos hogy nagyon fog neki orulni. Es nagyon ugyes is vagy, mert megtudtad javitani!

Ne foglalkozz senkivel, kinek milye van, teljesen felesleges.

2008. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez a kidekorálás jó ötlet, de szerintem majd ő megcsinálja ha akarja, majd mondom neki, hogy tegyen rá matricákat =)

műszaki szakközépbe járok, sokszor szoktam így olcsón cuccokat venni, ha nem működik, valahogy csak megcsináljuk... nálunk nem szokás egymás cuccait leszólni, inkább azt szoktuk egymásnak mutogatni, hogy mikor mit rakunk össze =)

2008. nov. 28. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet! Igaz én már nem vagyok középiskolás, de nem volt rég annyira, nálunk sokkal jobban piszkálták azt aki megvette a cuccokat újonnan drágán, és inkább az volt a nagyobb cucc, hogy valamit olcsóbban használtan be tudtál szerezni, de ez gondolom nagyon osztályfüggő. Szerintem fel sem tűnik a többieknek, legalábbis az mp3 lejátszó nem is mutogatásra való...
2008. nov. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!