Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinect + xbox 360 sértő ajándék?

Kinect + xbox 360 sértő ajándék?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy kérek karácsonyra egy Kinect + Xbox szettet de nem tudom hogy nem e sértő ajándékkérés egy 15 évestől?
2011. nov. 9. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyire pénzesek a szüleid ?.. Ezt nem nekünk kell tudnunk.
2011. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem ajánlom a kinectet mert baromság. nem használnád annyit, mág a technológia sem olyan fejlett, hogy élvezhető legyen. egy sima xbox 360 még elmegy szerintem ajándéknak.
2011. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mevikk válasza:
A kinekt elmondom azért nem baromság met a legjobb játék a világon a válszom a kérdésedre hogy nem sértő én születésnapomra kaptamk és azóta is nagyon jól tudok vele játszani(12 éves vagyok)
2011. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mevikk válasza:
A kinekt elmondom azért nem baromság met a legjobb játék a világon a válszom a kérdésedre hogy nem sértő én születésnapomra kaptamk és azóta is nagyon jól tudok vele játszani(12 éves vagyok és lány)
2011. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kinect nem játék és jól mondtad max 13 éves korig vicces, utána igen hamar meg fogod unni.
2011. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem hülyeség és nem is 13-korig élvezhető mert kijönn kinectre a GTA FIVE , és am én is xbox + kinectet kérek
2011. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"am én is xbox + kinectet kérek"

Tehát csak nem 13 éves vagy? :D

Ingyen kapott ajándékokkal én is biztos elszórakoznék, akármilyen is lenne, de ha meg kell dolgoznod ezekért, nem biztos, hogy kidobsz 30-40 ezer forintot egy ilyen marhaságra.

És ha kijön a GTA 5, akkor mi van?

Vannak már most is jó játékok, amiket kinecttel lehet vezérelni, csak éppenséggel kinecttel szörnyen gagyi az egész. :D

Forza 4-el is játszhatsz úgy, hogy hadonászol a levegőben, de nyilván hatalmas vezetési élményt ad az, ha a gép szabályozza a gázt, féket, váltást, plusz még a kanyarodás 50%-át is...

2011. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha látjátok a játékokat azok tényleg kicsit gagyibbak mint egy faca laptopon a NFS HP játék
2011. nov. 28. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha látjátok a játékokat azok tényleg kicsit gagyibbak mint egy faca laptopon a NFS HP játék"

?????

2011. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!