GTA IV grafikai gondok? (PS3)

Figyelt kérdés

PS3 elvtársak!

Új vagyok a konzol világában, ezt tegyük hozzá!

Szóval miért van az hogy GTA IV PS3-on olyan a grafikája mint egy hányás?

A főhős arcvonalait alig látom, annyira elvan mosodva!:S

Ez normális? FULL HD TV-n van HDMI kábellel csatlakoztatva, ami 720p megy! Nem értem a jelenség okát!:S PC olyan szép éles a vonalak! Meg a főhős arc vonalait is lehet látni élesen! Szóval nektek is ilyen? vagy nálam van a hiba!


2010. aug. 5. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, kifogtad az egyik legocsmányabb konzolos játékot.

Én először X360-on játszottam, undorító volt a grafika, nem beszélve arról, hogy nagyon alacsony a játék sebessége, egyszerűen rohadtul optimalizálatlan.

Utána PC-n próbáltam, ott tényleg gyönyörű, de nem volt hozzá elég jó vasam.

Aztán megvettem a PS3-at, reméltem hogy csak az X360-as verzió olyan trágya, de nem! Ugyanolyan szarul néz ki, recés, elmosódott, akad, lassú... Sajnos ebbe bele kell törődnöd, a GTAIV-et ilyen szempontból a lehető legjobban elrontották.

Ne aggódj, nincsen hiba a gépeddel.

2010. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nincs ilyen gondom!(PS3)
2010. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is üdv nálunk, újonc! xD


Másrészről: az első válaszoló tökéletes válaszát kicsit kiegészíteném!

Sajnos a Rockstar mindig is olyan cég volt, aki ügyelt a játékok minőségére, de a portolásra és a grafikára viszont már egyáltlalán nem!

Mikor fejlesztenek egy új konzolra(jelen esetben most a PS3 és XBox 360), először egy grafikus motort kell készíteni, ami a játék grafját adja!

A GTA IV és a többi hasonló multiplatform játék esetében a Rockstar fogta magát és megírta az egész GTA IV-et Xbox 360-ra!

Miután végeztek, átportolták PS3-ra az egész játékot, az meg így néz ki!

Xboxon sem virít túl szépen, de PS3-on!

Azóta persze fejlődött a motor, a Red Dead Redemption grafikája már egész kellemes a GTA IV mosott, gusztustalan grafikájához képest!

PC-n azért szép minden, mert először megírták és kiadták konzolokra, utána a motort kicsit megspékelve megírták PC-re is!


Sajnos, ez a helyzet, nem te hibáztál, ha a PS3 és a HD erejére vagy kíváncsi: Uncharted 2, God of War 3, Killzone 2!

2010. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ Heavy Rain ;)
2010. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de az nem olyan szép, mint ahogyan beígérték! ;)


Jaj, amúgy majdnem elfelejtettem: nem vagy te fenn valamelyik ps3-as oldalon kedves kédrező?

Ismerős az írásod! :D

2010. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!