Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell használni a CorelDra...

Hogy kell használni a CorelDraw grafikai programot? Aki tudja az pls irjon, és megadom az e-cimem v vmi csak nem tom h kell meg csin a házimat!

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat, ha hazi, akkor gondolom elotte megmutattak hogy kell hasznalni, nem? Miert nem akkor figyeltel? -_-!

// Amugy ugy kell hasznalni, mint "barmilyen mas vektorgrafikaval operalo programot... //

Miahazid?

2010. márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igazábol nem mutatta meg senki!!!! mert csak egy plusz feladat. am annyit kéne csin, h a Famous jelet ki kénme vágnom rendes plotter géppel, de amikor beimportálom a képet nem tudok vele semmit csin(nem enged árnyékolni meg semmit) szal vmi olyat kéne, h az "F" betünek kéne megadni olyan paramétereket, amivel ki tudom vágni. de nem enged semjmit:(:(:( Am van ami nem csak egy F betű, ha nem egy szó(Forever) és ezeket is ki kéne vágni!!! köszike ha tudsz segitnei!!!! am ha nem akk igy jártam!
2010. márc. 17. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor, ha jol ertem, beimportalsz egy kepet (ami most egy szoveg, de mindegy) es azt szeretned tovabb editalni?

Mert akkor, elotte vektorgrafikava kell alakitanod, amit legegyszerubben a jobbegerclick "trace bitmap"-al tudod vektorizalni, majd vissza a cdrawba, es ott "ungroup"-olod a kepet. Es innetol mar tudod ugy kezelni, szerkeszteni, mint egy akarmilyen cdraw elemet.

( en 11-est hasznalok, atobbiben nem tudom hogy hivjak a eljarast, de a lenyege, hogy mielott dolgoznal egy importalt keppel, "trace-elni" kell. )

remelem tudtam segiteni. :)

2010. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem így működik... A CorelDRAW! egy (vagy több) szakirány alapvető vektorgrafikai képfeldolgozó programja, többek között pl. az Adobe Illustrator mellett. Gondolom egy szakma egy részét nem a GYIK-en kívánod elsajátítani. Másrészről ember (oktató) legyen a talpán, aki itt néhány sorban leírja...
2010. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
09:33: jogos, de neki "csak" annyi kell most, hogy egy kepet tudjon "megetetni" a ploterel. Azt meg talan csak el tudom magyarazni. :P De teny, a corel nem egy "megnezem aztan maris hasznalom" tipusu program...
2010. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segitséget! Am majd megyek egy emberkéhez aki elmagyarázza, de addig nincs idöm a házi miatt!
2010. márc. 17. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!