Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejhallgató, kontra agybadugós...

Fejhallgató, kontra agybadugós füles, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Blutooth-os. Nekem a fejhallgatók olyan bazi nagy kényelmetlen valamiknek tűnnek, akinek az van esküszik rá. TWS cuccokat meg nem akarok, mert nekem olyan kezdetleges dolgoknak tűnnek, és félek, hogy elhagyom, meg nem valami praktikusak.

2020. aug. 11. 18:26
 1/8 A kérdező kommentje:
futásnál hordanám főképp, de azért utcán vagy pl utazás közben is
2020. aug. 11. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Az agyadba ne dugj semmit.
2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én fejhallgatót vennék futáshoz. Ha nem kell csak a nyakadba akasztod, plusz nem tudod elhagyni se. Nekem a bedugóstól fáj a fülem is, én a fejhallgatót tartom a legjobbnak.
2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

fejhallgató.

sokkal kevésbé káros és egészségtelen és egy apró fokkal dinamikusabb is a hangja, mert nem közvetlenül a dobhártyád rángatja, legalábbis nem annyira, mint egy agybadugós.

2020. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És pl napszemüveget tudsz hordani egyszerre egy fejhallgatóval?
2020. aug. 12. 07:57
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs sok tapasztalatom ilyen téren, csak stúdiófejest használok rendszeresen de az itt nem releváns, viszont haveromnak van valami bluetooth fejhallgatója, azt próbáltam párszor, azzal szerintem gond nélkül, de sajnos nem emlékszem milyen márka és típus, ha érdekel, megkérdezem. Szóval olyat keress, ami vagy nem zárt, vagy nem veszi körül az egész füled és persze nem is nyomja, hogy kényelmesen legyen hely a szemüveg szárvégének a füled mögött.
2020. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pl egy bose quietcomfort 35 II megfelelő lenne?
2020. aug. 12. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ránézésre elég gyanús, hogy nem lenne kényelmes napszemüveget hordani vele. Amennyiben fontos, hogy napszemüveget is hordhass, inkább on-ear kialakításút keress, ne around-ear kialakításút, pld. Bose Soundlink On-Ear. (csak példa, nem javaslat.)
2020. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!