Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen aránylag jó minőségű...

Milyen aránylag jó minőségű és nem tul dárga digitális fényképezőgépek vannak?

Figyelt kérdés

Van nekünk itthon egy gépünk de az sajnos anynira rossz, hogy ha berakunk 2 elemet, akkor csinálnuk vele 10 képet és már lemerült, az ilyennel nem túl jó nyaralásra menni.

Ha lehet legyen rajta, amivel ki lehet kapcsolni a vakut..mer amikor embereket fényképezünk olyan rondán csillog...most lehet hogy nem túl jót irtam, de jó lenne ha lenne rajta ilyen gomb. :D

Ha valaki tud ilyet megmondaná a márkát..és hogy mik vannak abban a gépben? És hogy árban körülbelül mennyi lenne?

Köszönöm


2008. nov. 26. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet h jó az, én újratölthető NI-MH akkut használnák minnél nagyobb mAh miliamperóra értékben nekem 2 2500 as sokáig kitart.
2008. nov. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

SAMSUNG SONY ezek 50.000ft-ok


traveler ez tök jÓ és olcsÓ 15.000HUF ha akarsz venni ezt nagyon ajánlom!!!

2008. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem canon ixus is100 as gépem van tök olcsó és nagyon jó minőségű van rajt minden ami kell 12,1 megapixeles (otthonra nem kell több) kikapcsolható a vaku :) akkumulátoros(nagyon sokáig bírja és egy óra alatt fel lehet tölteni)a minőségéről meg annyit hogy MADE IN JAPAN :) ugyhogy sztem ebben az árkategóriában nincs jobb!!!

[link]

2010. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!