Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szemüveg + fejhallgató használ...

Szemüveg + fejhallgató használata együtt fájdalommentesen?

Figyelt kérdés

Szemüveges vagyok. Volt már fejhallgatóm, de pár percnél tovább nem bírtam viselni, nagyon fájdalmas ahogy belenyomja a szemüveg szárát a fejembe.

Nem is használok ilyet, a fülhallgatót kedvelem.

Most viszont munkahelyen átállunk az online kapcsolattartásra, és beszereznek fejhallgatókat, muszáj lesz majd azt használnom megbeszélésekhez.

Van rá valami viselési mód, valami trükk amivel fájdalommentessé, vagy legalább kevésbé fájdalmassá lehet tenni a viselését? Látok embereket hogy együtt viselik, de nem tudom hogy csinálják, mi lehet a titok..



2020. jún. 30. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
vegyél magadnak egy hallójárati headsetet és használd azt
2020. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Írtam fent is: "beszereznek fejhallgatókat, muszáj lesz majd azt használnom".

2020. jún. 30. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

igen olvastam, és????


az hogy azt mondják muszáj, az nem jelent semmit, én sem az irodás szutyok headsetet használom, hanem a sajátom.

elhiszem, hogy a munkátató kötkedhet, de akkor te meg kötekedjél a munkavédelmi előírásokkal, ÍRÁSBAN, hogy márpedig neked ez egészségügyi okokbol nem jó, akár nyomtathatsz egy papirt amit aláiratsz minden szemüvegessel akit érint.


mert ha ennyire csak azt lehet használni amit adnak, akkor az sem játszik h kicseréld rajta a fülpárnát vastagabbra puhábbra - amit egyébként elsőkörben mindenki javasol, ha rákeresel arra headphone with glasses -

vagy az h over-ear helyett on-ear tipust kérj.

2020. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!