Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HyperX Cloud 2 probléma, mi...

HyperX Cloud 2 probléma, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy új gépet, minden tökéletes benne. Vettem hozzá egy Logitech G432 fejhallgatót. USB csatlakozóval a mikrofon nem működött és eszméletlen rossz volt a hangminőség, mintha áthúzták volna egyik fülemből a másikba a fejhallgatót, egyik oldalon hangosabb mint a másik oldal. jack csatlakozóval működött, de nyilván nem arra találták ki, mert kb egy pár ezer forintos fejhallgató minőségét adja vissza jack csatlakozóval.

Telefonomon jó volt, húgom gépén (ami egy teljesen más gép) megint nem volt jó (ő is tegnap kapta az új gépét).

Visszavittem oda ahonnan vettem, kicseréltem egy HyperX Cloud 2-re de ugyanaz a probléma. Itt viszont jack dugó sincs. A mikrofon olyan, mintha víz alól beszélnék egy dobozból. A hangminőség borzasztó, megöli a fejem hogy egyik oldalt ilyen hang és minőség, mások ildalt ilyen hang és minőség. Húgom gépén ugyanez a probléma. Telefonon megint csak jó.

Mindent próbáltam. Driver frissítés, filmware frissítés, összes windows beállítás, felkutattam az internetet, (írtam supportnak hátha egyszer visszaírnak) de semmi sem oldotta meg a problémát.

Akitől vettem a komplett gépet meg nem veszi fel a telefont, mert most el van utazva, nyaral és nem elérhető.

Segítsetek mi lehet a baj?



2020. jún. 22. 21:01
 1/1 anonim válasza:
Honnan van a gép, és mennyibe került? Mert szinte biztos, hogy azzal van a baj.
2020. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!