Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Angliában olcsóbbak a laptopok...

Angliában olcsóbbak a laptopok, mint itthon?

Figyelt kérdés

Új és használt laptop is érdekelne. Kerestem oldalakat, de nem nagyon találtam. Akinek vannak tapasztalatai, esetleg számadatokkal is tudna szolgálni, annak örülnék.

Olvastam egy hasonló kérdést, amiben az volt, hogy vámot kell fizetni...de honnan mondják meg a reptéren, hogy azt kint vettem vagy már akkor nálam volt mikor kimentem?


2010. júl. 29. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Eu-n belül NINCS VÁM!

Csak a postát kell kifizetned.

Egyébként műszaki nem olcsóbbak kinn annyira, hogy megérje neked hazahozatni.

2010. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
[link] itt egy oldal. Sehonnan nem mondják meg. Haverom is anno Németországba vett és nem körözi a vám és pénzügyőrség:D
2010. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, olcsóbbak, elektronikai cikkekeket angliában olcsóbban kapsz meg mint magyarországon, láttam már 15-20 ezer forintos árkülömbséget is ugyanabban a típusban, csak szúlok hogy angliában a konektor szabvány más, így venned kellesz egy átalakítót is hozzá. Egy ismerősöm is vett laptopot kint, ha személyesen hozod akkor simán nem fogsz vámot fizetni. vám csak akkor esélyes ha rendeled, vagy postán kézbesítik, de akkor is átcsúszhat a vám alatt. szóval aztmondom nyugottan menny ki és vedd meg ami tetszik
2010. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első hozzászónak igaza van, ha CSAK a laptopért mennél ki, akkor nem éri meg, de ha pl nyaralsz vagy ilyesmi, akkor igen
2010. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2010. júl. 29. 09:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Dolgozni megyek úgy néz ki és mindenképp akarok venni egy új laptopot, ezek szerint akkor inkább ott vegyem meg. :) köszönöm
2010. júl. 29. 09:48
 7/9 anonim válasza:

Mi kinn éltünk és 2 laptopot is vettünk és haza is hoztuk repülővel kézipoggyászban. Nem szóltak semmit. Van több számítógépes áruház kint. www.pcworld.co.uk, www.dixons.co.uk,curry.co.uk.

Valójában nem olcsóbbak, csak azon az áron jobbat kapsz kint. Egy átlag mindennapi használatra, e-mail stb, nem játékra 300-400 font körül kapsz. Itt már te döntöd el mit szeretnél mennyi memória stb. Ha sokkal komolyabban, ami éjjel nappal letöltés , játék stb: 700-2000 font.

2010. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mielőtt megveszed annak érdemes utána nézni, hogy egy ott vásárolt tipusnak Magyarországon va-e támogatása? Mert az nagy szívás, ha meghibásodik és sehol sem tudod szervizeltetni csak Angliában. E mellett azt is gondold át, hogy nem lesz-e zavaró, hogy angol billentyűzettel kell használnod, ugyanis billentyűzetet magad nem cserélheted ki mert az rendszerint garanciavesztést jelent.
2010. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pappmartin ***** válasza:
szerintem is olcsóbbak a testvérem 20000forintal olcsóbban vett hp mini-t Londonban.
2010. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!