Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vagy Xbox-ra olcsóbbak a...

PS3 vagy Xbox-ra olcsóbbak a játékok? Megéri venni használt játékot?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak Xboxra nézegettem játékokat,de most kezdek PS3-ba gondolkodni. Pl a Médiában 12.000 a Forma 2010-es játék és ez ha jól tudom újnak számít. Playstationbe sokkal drágábak ezek az új játékok pl?


A barátom azt mondja ha meglesz a gép úgyse veszünk használt játékot,mert szerinte azok olyanok is lehetnek,hogy vhol megakad a játék,mert ha 1 olyat átvesznek azt úgyse tudják leellenőrizni. Ez tényleg gyakori?


2010. nov. 21. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az eredeti játékok egy árban vannak.

De boxal írott játékot is lehet futtatni, ami kb 150 ft-ba kerül

2010. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy árban vannak és külföldröl még olcsóbbak!

A játékaim 80%-a használt, és mindegyik hibátlan, csak jó helyröl kell venni!

Ha a 150 Ft-os megoldást választod, a multiplayer elveszik, szóval dönts saját belátásod szerint!

2010. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a boxomra es a ps3-ra 60+ hasznalt jatekom van es eddig csak egy volt hibas, egybol meg hianyzot a fuzet, egyebkent soha semmi bajom nem volt. Sot a Forza 3hoz meg egy hasznalatlan kodot is kaptam, pedig hasznalt volt a jatek. En is eladtam eddig kb 10-15 jatekot es egyik se volt hibas, egyszeruen azert adtam el mert vagy nem tetszett (pl Fear 2, Fable 2, Resistance 1) vagy nem akartam ujra jatszani (Lost Odyssey, Final Fantasy 13)...
2010. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!