Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Később olcsóbbak lesznek az...

Később olcsóbbak lesznek az xbox 360-asok? És mennyibe kerül az xbox 360 premium (20 gb)?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül egy xbox 360 premium(20gb)?Mert én kerestem de sehol nem találtam Újonnann.Linkelnétek be olyan oldalt ahol vadonatúj konzolokat lehet vásárolni?
2009. nov. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Amint látod 3 ajánlat is van a legolcsóbb a 62 ezer de mutatok egy furcsaságot:

[link]

xbox360 elite meg már 58ezertől ami sokkal jobb mint a premium mivel 120 GB-s nem értem miért de ígyvan

2009. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
20 GB-set már nem gyártanak és olyan ne vegyél mer valószínóleg régebben gyártották és azoknak még sz@r a hűtésük és gyorsan kapsz egy RROD-t.Amúgy meg www.576.hu
2009. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olcsóbbak lesznek később. Mint az Xbox, PS stb. szórakoztató elektronikai eszközök, amik folyamatosan vesztenek az értékükből(anno még 100 felett voltak, most már 1 sincs).


Xboxból Elite-t ajánlom a Jasper alaplaposat, amit az 1. hozzászóló belinkelt, az szerintem jó ajánlat.

2009. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!