Mit gondoltok a sok okos dologról? Okos telefon, okos otthon, okos óra, okos lottó, okos telefonkönyv, intelligens mosópor stb?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 13:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Elhiszem,mert látom szakértő vagy a témában.Nem értek hozzá technikailag,megmondom őszintén.Viszont sok dologról mondták,hogy nem lehet megcsinálni,ami a filmekben volt,és mégis megcsinálták.A repülésről is azt mondták,hogy lehetetlen,mégis megcsinálták.Meg van az intelligens lövedék is,ami egy megjelölt lézercélt követ.Meg kísérleteznek láthatatlanná tevő köpenyen is,szóval ki tudja mit hoz a jövő.
2019. szept. 6. 11:12
 12/22 Wadmalac ***** válasza:

Azokkal a dolgokkal nincs is baj, aminek a fizika nem szab határt.

Az optika viszont kemény versenyző, nehéz rajta kifogni.


Még egy bajom van a porszem kamerával. Mi a szent xar fogja a megfelelő irányba fordítani.


Egy centis RC kém-rovar simán elképzelhető szerintem. De tized milliméteres kamera nem.

2019. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kém légy már van.Két centiméter hosszú: [link] többit nem tudom.
2019. szept. 6. 11:48
 14/22 A kérdező kommentje:
Rossz a link,bocs.Privátban elküldtem ,ott talán jó.
2019. szept. 6. 11:49
 15/22 Wadmalac ***** válasza:
Ott jó volt. Csak nem derült ki, van-e kamerája és ha van, miylen.
2019. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Az számomra sem derült ki.
2019. szept. 7. 11:15
 17/22 anonim ***** válasza:
Okos lottó? Az milyen? Kitölti magát telitalálatosra?
2019. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon jo hogy vannak mert az emberek egyre hulyebbek es idiotabbak !
2019. szept. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es válaszoló,az jó lenne!Tényleg,már okos lottó is van :) Ezt találtam róla:Az Okoslottó az SMS-Lottót egyszerűsíti. Segít a játékszelvény kitöltésében és a fogadási SMS összeállításában. Az elküldött SMS-ek megerősítése után az érvényes fogadásokról visszaigazoló SMS-t küldünk.
2019. szept. 10. 08:32
 20/22 Fittike válasza:

Tiszteletem!

Hát azt, hogy pár év múlva elhízott, lusta, segghü... emberek céltalanul bolyonganak a bolygón nulla probléma megoldó képességgel ,40 évesen az anyjuk nyakán, csöcsén lógva várják majd a várva várt kihalást. Szóval túl van tolva és nagyon leegyszerüsít mindent ezzel tönkreteszi az embereket!

2019. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!