Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230 La'Lleur-Miért...

Samsung s5230 La'Lleur-Miért nem tudok fényképezni és videózni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem menti el a képet utána kilépni is alig tudok a fényképezésböl és kép semmi...mit kell beállitanom?!
2010. júl. 7. 19:42
 1/10 A kérdező kommentje:
*La'Fleur
2010. júl. 7. 19:45
 2/10 anonim ***** válasza:
hmm nem lehet h akkor véletlen lezárod a billentyűzeted?
2010. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah akkor rossz a telefon mert én is nemrég kaptam s5230-at és nekem meg jó
2010. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem telt meg a memória,vagy nincs ugy beállítva hogy manuálisan kelljen menteni a képeket?
2010. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi sikerült:)vagyis csak fura volt h nem mutatja képet fotózás után de elmentette:)

de van még egy gondom azóta...

egyszerüen nem tudom egyik képemet sem háttérnek kirakni mert széthuzza a képet 1,2 meg ott van kis négyzet és lekell vágni a képet "hogy elférjen hátérnek "de akkor is elnyujtja szét maszatolja nem ugy állitja be csak egy kis része látszik képernyőn a képnek...

hogy állíhatom be a képeket háttérnek ?

mit kell és hol át állítani a telón?

2010. júl. 8. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
A widgetek között ott van az a képes izé :) ahol kicsibe mutatja a képeidet. Onnan állítsd a hátteret, akkor rendesen rakja be. De ha csak egy képet akarsz, nem pedig hármasat, akkor csak középre teszi be, a két szélső fehér marad. Remélem segítettem. :) (nekem is ilyen telóm van!)
2010. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
widgeteket hol találom meg?:)
2010. júl. 10. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne izélj már...mióta megvan a telefonod és még mindig nem tudod?? bal oldalon van az a kis nyil,nah azt érintsd meg
2010. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, megvan?
2010. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mióta egy hete se...és nem nagyon van időm állandóan a telefonomat nyomkodni..
2010. júl. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!