Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van LG KM900 Aréna?...

Kinek van LG KM900 Aréna? Milyen? Lehet vele videózni vagy csak fényképezni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 18:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindent írjatok le róla, hogy mik a tapasztalataitok. érdemes megvenni? nekem annyira a nokia, samsung nem jönnek be, iphonet nem veszek,mert assem ér annyira semmit. De ez olyan jól néz ki és fémvázas+5 mp...
2010. jún. 4. 18:36
 2/9 A kérdező kommentje:
jah és magyar menü ugye van benne?
2010. jún. 4. 18:37
 3/9 anonim válasza:
Lehet e videózni, naná h lehet 5 Mpixellel már alap, tök okos telefon wifivel elátva meg minden, de! Én nagyon utálom, ajándékba kaptam, de minden éritős képernyős telefont utálok.. macerás...
2010. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
előző vok. 8 Gb-ról ne feledkezzünk meg, ha kedveled az ilyen kütyüket , csaj ajánlani tom
2010. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm. Akkor érdemes megvenni :)
2010. júl. 1. 13:38
 6/9 anonim válasza:
Nekem olyanom van, nagyon jó, lehet vele videózni fényképezni, nagyon jól néz ki, magyar, nagyon zsír! Érdemes venni, bár nekem nem sokáig lesz, mert iPhone-t kapok!! :D
2010. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
abba csak aza a kár h 3 megapixel a kamerája (iPhone-nak) de köszönöm. akkor veszek ha tudok szerezni :D
2010. júl. 13. 19:09
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van. Kitűnő épeket és videókat csinál és könnyű kezelni is, de elég nehéz rá widgeteket találni a neten. Okos kis szerkezet ez. Van
2010. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

előző:

Van benne magyar menü is.

2010. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!