Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemeket le lehet fénykép...

A szellemeket le lehet fényképezni/videózni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy léteznek.


Lehetséges az,hogy nem minden ember látja,de mégis le lehet videózni?Akkor a videókon miért látszik?


2011. ápr. 1. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van valami szellemvadász műsör ott állítólag látszanak kissebb fények, meg hőkamerával is el csípik őket mert a szellemek amikor meg akarnak jelenni, hőt vonnak el a környezetüktől, akkor ott hidegebb van, ezért érezzük hidegnek a levegőt ha szellem van a közelben
2011. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi 10 évesen azzal szórakoztunk a barátnőmmel, hogy negatívra állítottuk a fényképezőt, és rámondtuk a furcsa foltokra, hogy "Jaj, itt egy szellem!!"
2011. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen le lehet fényképezni-videózni a szellemeket de nem biztos hogy sok minden látszani is fog belőlük mivel folyamatosan mozognak, az emberek legtöbbször véletlenül kapják le őket mikor éppenséggel látszanak valamennyit.
2011. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó!


Attól mert még valamit nem látsz vagy érzel még nem létezik? A levegőt sem látod sem érzed mégis tudod hogy létezik.

2011. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én már marhára kíváncsi vagyok egy szellemre, igaz még csak tévében láttam, de azt mondják tuti, hogy igazi ami a műsorban megy, mert hát ugye a TV-be minden igaz amit leadnak.. ha valaki betud mutatni egynek, szívesen találkoznék vele! elég rugalmas a munkaidőm
2011. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mert a levegőről tankönyvek szólnak, sőt akárki akármikor be tudja bizonyítani hogy létezik és akárhányszor.

a szellemekkel meg nem ez a helyzet.

2011. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nemtom, de ha tényleg halálom után szellem leszek, pont azokat a barmokat fogom ijesztgetni akik ezeket a műsorokat kitalálják
2011. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"A szellemek az elmebeteg emberek agyában léteznek.

A valóságban nincsenek ott, a gyogyósok idegrendszerében vannak.

Hogyan tudod lefényképezni azt amit az emberek látnak?

Sehogy. Ha mégis sikerülne, jelentkezz a Nobel-díjért."

Ezt úgy írtad,mintha azt mondtam volna,hogy képes vagyok rá.Pedig pontosan azért tettem fel a kérdést,mert kételkedek abban,hogy meg lehet csinálni.


Köszi mindenkinek a válaszokat.(:

2011. ápr. 1. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen híres szellemes fényképek valamilyen fényképhibák lehetnek, abszolút nem értek az ilyenekhez, de szerintem badarság egyből azt állítani hogy az ott egy szellem, mert keletkezett a képen egy fehér folt... a másik véglet pedig a jól sikerült photoshop vizsgafeladat
2011. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

17:49-es.


Te hiszel valamiben is? Mert az emberek nem azért hisznek a szellemekben mert szeretik mondogatni azt vagy mert idegbetegek vagy hogy gyogyós lenne az idegrendszerük mert semmivel se különbek nálad, csak bennük megvan az a hit hogy van élet még a halál után is. Belegondoltál már abba hogy az emberek mért hisznek bennük hogy mért akarnak hinni bennük? Mert félnek a haláltól a megsemmisüléstől a porrá válástól hogy minden ami egykoron voltak később nem marad belőlük semmi, ha abban a tudatban élnek hogy léteznek szellemek akkor megnyugodnak és megszűnik bennük létezni a halál iránti félelemük is.

2011. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!