Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor mi legyen? Nagyon...

Most akkor mi legyen? Nagyon nem tudom hogy most mitévő legyek. LENN

Figyelt kérdés
Nekem egy Symbian-os érintős telefon kéne(azért mert arra van a legtöbb és legjobb alkalmazás,téma,játék.).De ez a prblémám:(ár szerint megyek végig)Van a Nokia 5230,ez ronda?;;;;;;;;;;;;;;;Nokia 5530, ebbe nincs GPS, és ez habár pár fokkal jobb de ez se szép, és kicsi a kijelzője;;;;;;;;;;;;;;;;Nokia 5800, mivel ugyan az design, mint 5230-on ez is ronda szerintem;;;;;;;;;;;;;;;;Sony Vivaz, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;;;;;;;;;;;N97 Mini, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;;;;;;;;;;; Sony Satio, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;;;;;;;;;;;Samsung i8910, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;;;;;;;;;;;Nokia X6, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;;;;;;;;;;;Nokia N97, ez tetszik de nekem ez már túl drága(használtan is);;;;;;;;;;;;;;;; Ami jó lenne az drága.Mit csináljak vegyem meg a Nokia 5230-at,5530-at,5800-at vagy várjak egy kicsit és lesz ebben a kategoriában valamelyik gyártótól egy érintős,Symbianos s60.5-ös telefon? Láttam hogy valaki más már tett föl hasonló kérdést de ő nem nagyon kapott választ.Én viszont várom a válaszotok!
2010. jún. 15. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem ragaszkodsz annyira a Symbianhoz akkor ott van a Samsung Galaxy Spica (igaz, hogy samsung de egész jó) hasonló árban van mint az 5800 csak ez androidos és erre is egész sok és jópofa alkalmazás van és hát elég dinamikusan fejlődik az android rendszer szóval még több és jobb alkalmazás is lesz rá (igaz vannak marha gagyik is).

Amit még tehetsz, hogy megvárod míg kijönnek a Symbian 3-as telók azok majd tuti lenyomják az S60-as rendszerű telókat és majd akkor beruházni egy omnia HD-re vagy egy N97 minire.

Vagy szétnézel ezen az oldalon [link] és ha találsz egy megfelelő telót megdumálod az eladóval, hogy odaadod a mostani telódat és még ráfizetsz.

2010. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! ezeket a válaszokat szeretem!És úgy olvastam szeptember-októberbe jönnek a Symbian 3-asok.De akkor mennyibe kerül egy új N97, vagy egy Omnia HD?Várom még a válaszokat.
2010. jún. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!