Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 vagy Iphone 7 vagy...

Iphone 8 vagy Iphone 7 vagy samsung galaxy s8 vagy iphone6s?

Figyelt kérdés
Eredetileg az lenne a kérdés, hogy zenehallgatásra melyik ajánlott, mert ugye köztudott, hogy a i7-nek emg 8-nak nincsen jack aljzat csak ilyen adapter jár hozzá és lightningon keresztül megy a telefonba. Na most annak milyen a minősége, ugyanolyan mintha a többi telefonnak amin van jack aljzat. Mert én napi szinten jó pár órát csak zenehallgatással töltök amit fülhallgatón keresztül hallgatok és most van pénzem új telefont venni.

2017. dec. 1. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elméletileg jobb a jacknél hangzásra, bár nem tudom, ez fülesen mennyire érezhető.

Gyakorlatilag meg, a bakelitet semmi sem múlja felül hangzásban. :)

2017. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak mert itt az apple oldalán több száz ember mondja, hogy semmirevaló: [link]
2017. dec. 1. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ezek közül az iPhone 8-at vagy 7-et választanám. Nekem 7 Plus van, én is szoktam napi 2-3 órát zenét hallgatni. A gyári lightning fülhallgatót használom és meg vagyok vele elégedve, az átalakítót nem is használtam soha, pedig volt egy 20 ezres Sennheiser füllhalgatóm, de nekiadtam a barátnőmnek.
2017. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ez probléma, hogy még nem használtad nekem olyan tapasztalatra lenne szükségem aki használta is, mert én a fülhallgatóm nem adom oda senkinek ebből következik, hogy én nem a earpodsal hallgatnám rajta zenét.
2017. dec. 1. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan minőségű lesz, mintha alapból jack-en hallgatnád.
2017. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ÉS melyik telefont ajánlod akkor fülhallgatón keresztüli zenehallgatásra?
2017. dec. 1. 19:36
 7/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Én mindenképp az s8-at ajánlom, akár zene, vagy bármi más szempontból.

Mondom ezt úgy, hogy egy iPhone 8plus-t nyúzok épp. A jack csatlakozó hiánya egyáltalán nem ront a zene minőségén. És még a teljesítményt kivéve ez az egyetlen, amiben nem marad el az s8 mögött, úgy, hogy 100 ezerrel hosszabb..

(És igen.. ezt tapasztalatból mondom...)

2017. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát csak ugye az S8 nem fogja tartani annyira az értéket tehát kevesebbért tudom majd eladni a piacon, szerinted 2 év múlva is jó telefon lesz az S8? Most jelenleg: 160ezerforintért meglehet kapni.

a 8 plust 64gb 250ezerért, a 7plust 128gb 230ezerért, a 6s-t 128gb 190ezerért. Melyik legjobb ár/érték arányú? Nem volt meg iphonom azért szeretném is kipróbálni.

2017. dec. 1. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek kozul szerintem az Iphone 7 plusz,ha nem fontos a vezeteknelkuli toltes vagy hogy a legujabb telefonod legyen. Meg legalabb 3-4 evig nyuzhato lesz,az arat is jol tartja,ha esetleg megsem jom be eladod es kijon belole egy S8.
2017. dec. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hátha valamelyiken megveszem akkor azt eladni nem fogom ezért kellenek vélemények a telefonokról.
2017. dec. 2. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!