Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone6s vs samsung galaxy s6...

Iphone6s vs samsung galaxy s6 edge?

Figyelt kérdés
Sziasztok meik a jobb? Elöször is légyszi kerüljenek az iphone meg az android fanatikusok!!!! 5 évig szívtam az androiddal. Habár jobbnak találtam de szenvedés volt! Általában mindig az aktuális csúcskategóriás készüléket veszem amit használok 3 évig majd lecserélem! A lényeg meik jobb? Meik hal meg késöbb? Mert pl az androidos telóim 1,2 év múlva meghaltak. Nem pakoltam tele minden szarral stb. gyári állapot visszaálítaás után is mindig azt írta ki h nincs elég hely az eszközön holott volt 32 gb. Akiknek iphonejuk volt van nekik még mindig él 2,3 év elteltével is. Nem pártolom egyiket sem de kezdek kiábrándulni az androidból szóval mit ajánlotok? És mégegyszer megkérem h a fanatikus pártolok és önjelölt mobil "szakértők" kerüljenek!

2015. okt. 6. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

iphone 6s egy generációval jobb és gyorsabb mint az s6 (ami szoftveresen is egy klozet)


[link]

2015. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Elozo okorsegeket hord itt osszevissza.


Az S6 sokkal erosebb,16 megapixeles kamera (mig az Iphone 6-nak csak 6),sokkal jobb - AMOLED kijelzo.

Az iPhone 6 csak 326 ppi-s mig a Galaxy S6 577 ppi-s (sokkal 'surubb' pixel arany -> sokkal elesebb kep)


Arrol nem is beszelve hogy az iPhone 6 2014 szeptember 9.-en jelent meg,mig

A Samsung Galaxy S6 2015 aprilis 10.-en.


Nem veletlenul 51%-os...

2015. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Meg meg jopar dolog sokkal jobb az S6-ban (nem csoda,mivel az iPhone 6 egy evvel regebbi).
2015. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasas szovegertes 1es, ulj le...


6S-rol van szo, ami most jott ki!


Nem vagyok fanatikus, de szeretem az Alma cuccait.

2 evig nyuztam egy 4-et, aztan lecsereltem 4Sre. Az 5os generacio kimaradt, es a 6os meretevel egeszen addig nem tudtam megbaratkozni amig ki nem jottek a Rose-Gold 6S-sel...


Meg most sincs semmi baj a 4S-el de a szolgaltatom behuzott a csobe a kedvezmenyes reszletfizetessel, plusz ezt a szint nem tudtam ott hagyni ;) En mar nagyon megszoktam az ios-t. A parom androidos telefonjat barmikor latom hasznalni nekem mindig olyan korulmenyesnek tunik rajta minden. Az Alma szinte magatol ertetodik. 2 haverom is, mikor valtottak az ajfonrol Samsungra, a paromhoz jottek tanulni, hogy mit hogy kell a telefonon, mert minden olyan uj volt nekik, de ha anyunak odaadom az ajfont, pedig okostelot csak teveben latott, siman rajon mit hogyan kell rajta hasznalni. Szerintem semmi baj az egyszeruseggel.

2015. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

agyhalott még a kérdést se érti de válaszol rá

ott a link, olvasd el a cikket mi gyors mi nem

2015. okt. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"5 évig szívtam az androiddal. Habár jobbnak találtam de szenvedés volt! Általában mindig az aktuális csúcskategóriás készüléket veszem amit használok 3 évig majd lecserélem! Mert pl az androidos telóim 1,2 év múlva meghaltak"

érdekes a sony arc s -em 4 éves kb és semmi baja még az aksija is kibirja a napot

az xperia z1 már másfél éve megvan és evvel sincs semmi gond , és tlerakom minden szarral egyiket és másikat is

ugyh. nemtudom milyen noname csúcskategóriákat veszel, melyek meghalnak 1,5 év után, meg belassul,

amugy meg vegyél iphonet az való neked

2015. okt. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!