Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Black Friday egy rohadt nagy...

Black Friday egy rohadt nagy kamu? Eddig nem igazán láttam ezen a napon a hatalmas kedvezményeket. Te vettél valamit jóval olcsóbban valahol ezen a napon?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 10:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Eléggé vásárlásmániás vagyok,tehát egész évben figyelem az akciókat és a boltok kínálatát és azt kell mondjam hogy kamu is meg nem is,mert tényleg üzlettől és terméktől függ.Pl. szereztem már be féláron ruhát amit egyébként egész évben max.20% kürüli kedvezménnyel láttam,plusz edigitalon is volt valós akció igaz könyvnél de féláras volt úgy hogy máshol is kb. ugyanaz az az ár volt az eredeti.Van ahol röhejesen alacsony kedvezményekel 20-25 %-ot hírdetnek black friday címkével,de legalább be is tartják a normál eredeti árat.Plusz az is előfordul hogy máshol normál akciónál megkapsz egy terméket annyiért mint egyes üzletekben Black friday-kor,és olyan is van hogy tartósan akciós termékre (ebben az esetben egy alapvetően elég drága rúzs kevésbé népszerű színe) rányomják a black friday akció címkét.Vannak valós és ráadásul elég nagy akciók is csak keresni kell pl.egy gördeszkás boltban minden évben elég nagy (50-70 százalékos) leértékelések vannak ilyenkor,persze nem a legnépszerűbb termékekre itt sem de nagyon megéri. Bocsi a kisregényért,a lényeg hogy jól körbe kell nézni és lehet találni ezt-azt nagyon jó áron.22/l
2017. nov. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én vásárolgattam ma rendesen, de nem érzem úgy, hogy sokat spóroltam volna. Én annyi pozitívumát láttam ennek, hogy pl. a Media Markt árai is közelítettek az árukeresőn található legalacsonyabb árhoz. Bár még így is pár ezerrel többe került a telefon, de legalább nem egy noname üzletből "kellett" megvenni az ázsiai modellt, hanem EU verziót kapok egy megbízható üzletből. Egyébkén 30 ezerrel árazták le ezt a telefont.

Cipőket is rendeltem, 2 cipőn kb. 20 ezret sikerült spórolni.


Összességében sok értelme nem volt várni erre a napra. Év közben is szoktak lenni egész jó akciók, csak figyelni kell.


Amúgy nálad mikor volt BF, hogy már tegnapelőtt tetted fel a kérdést?

2017. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Nekem Eustockról van a kicsi kínai telefonom, magyarul beszél, magyar garival. Ha utánaolvasol, látni fogod, hogy baromira megbízható a hely és mivel webbolt + alacsonyabb áfakulccsal dolgozik, tud jelentősen olcsóbb lenni, mint bármelyik magyar üzlet.


Kérdező, üzlete válogatja. Én két dolognak örülök idén:

- Memóriahabos kutyaágy féláron.

- Van egy kedvenc külföldi, alternatív ruhamárkám, ami ilyenkor a teljes árukészletét akciózza (30-75%). Biztos, ami biztos alapon egész évben szoktam figyelni az akcióikat, de rendelni csak ilyenkor szoktam, mert nekem az a nagy segítség, hogy az EGÉSZ boltból tudok válogatni. (A hadi zsákmány egy hátizsák, amit élből nem láttam még akcióban és egy takaró az új kollekciójukból.)

2017. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!