Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Black Friday egy rohadt nagy...

Black Friday egy rohadt nagy kamu? Eddig nem igazán láttam ezen a napon a hatalmas kedvezményeket. Te vettél valamit jóval olcsóbban valahol ezen a napon?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 10:46
1 2
 1/13 Zzzoli ***** válasza:
88%
Szerencsére az emberek nagyrésze ezt kezdi észrevenni :-)
2017. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ekkor vettem 30 ezerrel olcsóbban telót, porszívót meg 10 ezerrel olcsóbban. Szóval én észrevettem...
2017. nov. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol nem kamu, de sok helyen az
2017. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
10:59 Mihez képest vetted 10-30 ezerrel olcsóbban? Összehasonlítottad más helyek Black Friday előtti-utáni áraival?
2017. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ez a jelenség Amerikában, vagy nyugaton tényleg létezik. Vannak 70%os leértékelések bármilyen dolgokra. Nem véletlenül tapossák össze egymást az emberek. Na már most nálunk ez úgy van, hogy esetleg adnak 10%-ot és örüljél, hogy olcsóbban veszed meg. Éppenséggel szobatársam kinézett a héten egy routert. Tegnap reggel 9000Ft volt, azthiszem pcx-en, aztán még aznap este mondja, hogy ugyan az a router(el volt mentve neki könyvjelzőben) 12000Ft!! Ugyan az, egy nap leforgása alatt. Valószínűleg black fridaykor majd leárazzák 9000-re ;)
2017. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondják, hogy visszaélnek ezzel a BF névvel a kereskedők.

Egyrészt a legkevésbé fogyó termékekre raknak ki kedvezményeket, és nagyban beharangozzák, hogy óriási 50%-os kedvezmények.

Edigital a forgalmához mértem aprópénzt fizetett büntetésként, 20millió Ft-ot.


De jó pár kisbolt lehetne így megbüntetni.

2017. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
#4: Nem kell okoskodni és kötekedni, igen összehasonlítottam.
2017. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól meg kell nézni az interneten, hogy hol mennyi ugyanaz leárazás elött és után is mivel ha figyelmes vagy meglátod melyik bolt van ilyen vicces kedvében, hogy akció elött megváltoztatja az árrát annak 86 000Ft-ról 44000Ft-ra aztán utána keresel és meglátod, hogy miért is árazzák le.Pedig máshol csak 65000Ft szóval volt rajta egy kis plusz.

Pld: telefonoknál szokott ilyen lenni, de vigyázni kell a többi kütyüvel is.

Külföldről még akció nélkül is megtudod venni olcsóbban viszont ügye ott nem mindig adnak 1-2 év garanciát és még több idő is míg kikűldik neked,de ha tudsz várni akkor úgy éri meg venni valamit ilyenkor.Pld: gearbest-en vagy akár az amazonon is.

2017. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2# Igen, tavaly én is azt láttam, hogy pár dolognak valóban volt akciója.


Idén egy olyan helyen volt MÉG OLCSÓBB 500 forinttal ahol nem is volt "black friday"...

Illetve volt még, hogy 1000 forinttal volt olcsóbb valami

2017. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Boltonként és termékenként is változó, nyilván a készlettől függ. Én pl. fotós cuccok árát követem, volt ahol pár napja felment az ára pár kiszemelt terméknek, ezek nyilván holnap lesznek "leszállítva", de abszolút random a dolog.
2017. nov. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!