Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók az érintő képernyős...

Jók az érintő képernyős telefonok? És meddig bírják?

Figyelt kérdés
Most tervezem májusban, hogy veszek 1et. Nokiát szeretnék mert annak a legjobb az akkumulátora, de tetszenek az érintő képernyős telefonok is viszont azt mondják, hogy nem bírják sokáig. Szóval kérdésem lényege az lenne, hogy érdemes ÉRINTŐKÉPERNYŐS telefont vennem??? köszike a válaszokat előre is...
2010. ápr. 25. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nokia 553 vagy 5800.Itt most sokan fogják mondani a samsung start de olyat ne vegyél.
2010. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem vennék. ha különleges telefont szeretnél, ajánlanám a text telefonokat. nekem t-mobile viary text van, és nagyon szeretem (igaz alcatel, de nagyoon-nagyon sokat tud!, 1 hétig bírja az aksi) az érintőképernyős mobilokkal az is a baj, hogy nagyon vigyázni kell rájuk. meg...ha betörik a képernyő annak annyi, de ha egy sima telefonnak törik be, használni még tudod... meg tiszta kézzel kell hozzányúlni meg minden.. lehet hogy mások szeretik és nem kell ennyire vigyázni egy é.k.-mobilt, de nekem ez a véleményem... 14/L
2010. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
előző vagyok : ja, és meg kell gondolni érintőképernyősöknél h milyet vegyél. nekem mondták h samsung corby-t ne, meg LGKP500-at se érdemes. előttem meg írják h samsung start-ot se....
2010. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Start azért ne mert a mobil téma 1/4 e abból ál hogy: Honnan tudok letölteni samsung starra témát,játékot,progit,filmet?Téma nincs,Játék nagyon kevés program úgyszintén film meg hát keress :D
2010. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem LG KP502-esem van és elégedett vagyok vele.

Ezerszer jobbak mint a sima telefonok, az érintöseket szívesen veszi kézbe mindenki, mert csak úgy egyáltalán jó :)

2010. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a felhasználó igényétől függ, nem azt mondom, hogy rossz, de nem nekem való. Nem lenne türelmem vele bíbelődni, tokba rakni. Túl érzékenyek, én a strapabíró telefont részesítem előnybe.
2010. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!