Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon márka? És az érintő képernyős telefonok közül szerintetek melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Nekem a LG GT500 és a

Samsung SGH-F480 jön be...de nemtudom...tapasztalatok?


2009. szept. 17. 14:55
1 2
 1/12 anonim válasza:

Az iPhone nagyon designos, meg minden, de az összes ismerősöm min. 1x cserélte.

Én a Sony Ericsson okostelefonokra esküszöm. Legalább 3 napig bírja az aksi és mindent tud, amire szükségem van.

2009. szept. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen a Sony Ericsson telefonok nem rosszak sőt.;)

Végülis én ilyen érintőképernyősben gondolkozom...samsungba...de nem tudom megérné e....egyáltalán milyen..:|

Köszi szépen.:):)

2009. szept. 17. 18:49
 3/12 anonim ***** válasza:

sztem LG GT500 :)

én is hamarosan ilyet kapok :D


samsungot nem vennék, mert sok ismerősömnek ilyene van és panaszkodnak rá, pl. nem küldi el néha az smst, főleg ha körüzit küld,akkor nem érkezik meg mindenkinek.

Kikapcsol magától a telefon, nem jelzi ki a hivást... meg ilyenek.

2009. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösziii a hasznos tanácsot.:):)
2009. szept. 18. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:

15:11 es vagyok.

a hamarosan be is következett.. ma este megkaptam a telót 20. szülinapomra =D

nagyon tetszik nekem :D

sztem jóóóó teló, ami kell bele az benne van, és simán megy az érintőképernyős nyomkodás, holott eddig még nem próbáltam.

nagyon tuttti telefon:)

2009. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nah az tök jóó.=)=):D
2009. szept. 18. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Nokia :) egyértelmű mindenki avval van megelégedve ... csak az N95 -os szar mert mindig viszik vissza a boltba bizonyos okok miatt hogy a batri keveset bírja jön szét a telefon stb.
2009. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Érintőképernyőset ne vegyél mert az igen "érzékeny" és igen hamar tönkremegy.Nem túl jó venni ilyen szupermodern mobilt mert az biztos hogy csak pár hétig jó,tök mindegy milyen márka:D
2010. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 02-22 15:14


Te nagyon okos vagy, pár hétig jó az érintőképernyős mobil??? Micsoda????

Azért mert te nem veszel olyat ki tudja miért, attól még nem muszály állatságokat beszélni.

2010. febr. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
02-22 15:14 vagyok és hidd el hogy nem csakúgy írtam:az egyik haverom vett egy ilyen érintőképernyőset,egy héttel utána kifingott aztán vehetett egy másik telefont.Előtte hogyan dicsekedett hogy:"Húúú figyeljétek a telefonomat,most kaptam".De amikor kipurcant egy szót sem szólt.Nem őrültségeket beszélek hanem tényeket mondok.
2010. febr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!