Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsungnál a HTC jobb márka...

A Samsungnál a HTC jobb márka v. hasonlóak?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én egyiket sem vennek
2016. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, mindenki másra fog esküdni. Nekem ingyen se kéne Samu! HTC-ém van
2016. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint pl BMW és Audi.


Na melyik a jobb?:) Na és miért?:) Mert neked az egyik van? Akkor már a másik rossz?


Szóval érted...

2016. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt htc-je alaplaphibas volt, de ez nagyon regen, amugy meg ez olyan, kinek a pap kinek a paplan, nekem a sok sony utan samum lett es nagyon megvagyok vele elegedve, htc-t alapbol nem vennek ahogyan applet sem... van ami tetszik van amitől tartózkodom
2016. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Samsunggal vagyok így ingyen sem kéne (na jó nem igaz, mert eladnám).

HTC nekem bejött (igaz most iphone6+ om van, de amint tehetem veszek HTC 10-est főleg most hogy visszahozták az érintő gombokat nem a kijelzőből lopnak le)

2016. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HTC sz@r. Nekem egy volt eddig de soha az eletben tobbet nem veszek HTC-t.
2016. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nordzsesz ***** válasza:

Na ja akinek meg mint pl. nekem a Samsung romlott el, most mondjam azt, hogy soha többé Samsung, be tudom annak, hogy kifogtam egy ilyet....

Erről statisztikát úgy lehetne készíteni eladott típus xdb, ebből javított xdb és lenne egy százalékos érték mint összehasonlítási alap, persze ilyen nem áll rendelkezésre, max. a gyártónak az esetleges visszajelzések alapján...

A többi az mind szubjektív vélemény arra pedig nemigen lehet alapozni.

Amúgy szubjektíven kb. egyformák a családban van Samsung és HTC is -S7Edge illetve HTC10- ez jó összehasonlítási alap már szerintem, annyit mondhatok szubjektíve, hogy nem az előbbi javára billen a mérleg...

2016. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!