Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kettő év a garancia...

Nem kettő év a garancia lumiára? Vagy egy évig az üzlet majd a márkaszervíz javít és ez nincs feltüntetve?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 07:54
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. júl. 5. 07:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyi év garancia van, amennyit a bolt kínál.

Mivel nincs feltüntetve hogy gyártói garancia, ezért ez nem az, a gyártónak semmi köze nem lesz a garanciáztatáshoz, a bolt végzi.

Ez így nem a legjobb választás, mert bolti garanciával kitörölheted a feneked.


Gyártói garanciával az árukereső alapján itt kapod meg legolcsóbban: [link]


1 évet kapsz itt is, de gyártóit.

Szerintem az a +3 ezer megéri.

2016. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


Én ezt vettem nemrég, amint látod szintén tőlük és szintén Lumia 640 (igaz fekete és 8GB, más különbséget nem láttam, bár nem böngésztem végig amelyiket te akarod).


A kérdéseknél az alján ez a válasz szerepel:

"Természetesen az akció nincs kihatással a készülék garanciaidejére, így továbbra is 1 év gyártói garanciával értékesítjük a készülékeket, melyet üzletünkben, illetve a Microsoft/Nokia szervizekben érvényesíthet."


Azt hiszem az oldal legalján a szolgáltatások vagy a fontos információk között valahol van erről rendelkezés, keresd meg a biztonság kedvéért.


Egyébként nekem küldtek nem csak számlát, hanem jótállási dokumentumot is.

1 év gyártói garancia. Ami sokkal jobb mint a forgalmazói.

Plusz pénzért vehetsz hozzá még egy év forgalmazói (!) garanciát. Én nem tettem.

2016. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!