Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbűvölték a telefonszámomat?

Megbűvölték a telefonszámomat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy sms-t erről a számról egy idegentől: 06208100254

Észrevettem, hogy valaki belépett a facebook profilomba.Ekkor kértem telefonos bejelentkezési jóváhagyást a facebook-on, és sms-ben a fent említett számról kaptam a kódot, mintha a facebook küldené. De ez kizárt, hogy először civil emberként ír valaki, utána pedig a facebook is olyan számról küldje a kódot.


Most ez mégis mi? Már csináltam gyári visszaállítást a telefonomon, új emailt, új jelszót, mindent! De mégsem tudok szabadulni ettől a számtól! Mi ez a szám??? Továbbra is erről a számról kapom a facebook-os kódot, de ez nem a facebook-os telefonszám!!!


Mi tudok csinálni? És kiért ez a rohadt telefonszám??? Valaki segítsen, mert már megőrülök olyan ideges vagyok!


2016. jan. 16. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ahogy a linkelt oldalon is látszik a kommentekben, semmi gond nem volt ezzel a számmal...igen, akármilyen lehetetlennek gondolod, akármelyik szolgáltató valós telefonszámról küldi a visszaigazoló kódos sms-eket...ez lehet magyar is, de valamikor külföldi számról kapod...szóval futottál egy pár felesleges kört...
2016. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Szeretitek hülyének nézni az embereket mi? ;) Telenorfos!
2016. jan. 16. 20:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy te vak vagy kisapám? Semmi gond a számmal? Azért titulálták veszélyesnek mert semmi gond a számmal...
2016. jan. 16. 20:04
 5/7 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Nekem a Google küld valami hibaüzenetet, hogy hitelesítsem a számomat. A megerősítő kód már erről a számról érkezik, ami érdekes, ugyanis korábban eg Jófogásos hirdetésemre írtak innen..

Sajnos a Telenornál ez a szám valami nagy üzleti titok lehet, mert nem írják/mondják meg sehol, hogy ez esetlegesen egy SMS átjáró telefonszám lehet, amiről bárki küldhetne SMS-t, akár olyan nagy cégek is, mint a Google vagy a Facebook.

Szerintem a híres/hírhedt nigériai-londoni-kínai Drossler-maffia áll a szám mögött, és a Telenornál titkosítva van, ezért nem található pl. a Tudakozóban sem.

De javaslom, hogy ha a Telenornál nem is mondanak semmit, írj be a FIX TV Restart műsorába, ott minden ilyen kérdésre válaszolnak. Este 7 és 8 között tudsz nekik írni, és online élőben követhető az adás.

Ha ez sem segít, akkor Rendőrség/Interpol, bár gondolom tehetetlenek lesznek ők is.

Ja, és még valami: 1 napon belül akárhányszor próbálkozol, ugyanazt a kódot adják, másnap pedig más számról más kódot küldenek.. DE ugyanazok az emberek!

Remélem tudtam segíteni.

2016. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az előző válaszadó vagyok.

Kicsit tovább nézelődtem.

Ha Telenoros vagy tehát 20-as szám, akkor még másnap/néhány nap múlva is előfordulhat, hogy erről kapod a kódot. Itt van pár másik szám amiről eddig kaptam már Google illetve Facebook kódot. Nyugtasson meg, hogy 1-et nem kaptam még biztonságosnak minősített számról:

[link]

[link] (az utolsó bejegyzést és 2 választ én írtam, de már utánanéztem, és szerintem már nem így van, ahogy írtam. Sajnos nem néztem kellőképpen utána.)

[link]

[link]

valamint a 06305555517 számról.

+ Még tavaly novemberben Twitter ellenőrzőkódot kapott egy ismerősöm a 06305555524-ről, úgy hogy nincs Twitter fiókja.

-

Megkérdezhetem - ha nem túl személyes - mi volt az "idegentől" kapott SMS-ben?

Csak nem érdeklődés egy Jófogáson feladott hirdetésre?

2016. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaja, a termék felől érdeklődött, hogy megvan-e még, és adott két emailt ahova válaszoljak neki....


A nyíregyházi Korzós telenorfosba vétek elmenni, hülyének nézik az embert a nyomorékok....bár amikor ott voltam, az egyik telenorfosos pi$ca pont a jófogás oldalát bámulta, na micsoda véletlen....

2016. máj. 8. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!