Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül egy új sim...

Mennyibe kerül egy új sim kártya, ha a telefonszámomat meg akarom tartani?

Figyelt kérdés
SZóval nem érzékeli a telefonom a sim kártyámat, már próbáltam más készülékbe is. Valószínűleg tönkrement... Egyébként előfizetős vagyok, vajon egy új simkártya mennyibe kerül, nem akarok telefonszám változást. Majd bemegyek a t-mobilhoz is csak kíváncsi vagyok mire számítsak.

2015. szept. 13. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Fizetni kell érte nsm tudom mennyit, de ha azt.mondod hogy elhagytad akkor ingynenes.
2015. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez biztos? akkor ezt mondom:D
2015. szept. 13. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, 100%. itt gyakorikérdéseken olvastam egyszer én is. vettem egy új telefont egy éve és nekem sima sim kártyám volt csak, de a telefonom csak micro simet fogad el. A telefonszámomat meg megakartam tartani. Szóval bementem t mobilba, mondtam a t mobilos csajnak hogy kellene egy micro sim de megakarom tartani a tel számomat, mondja hogy a sim kártyát elhagytad ugye? Mondom nem. mondja hogy: de elhagytad, ugye? és kacsint. mondom ja igen elhagytam.;D Utána olvashatsz gyakorikérdéseken is, mindenki ezt ajánlja.
2015. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ :)) voltam is és tényleg ingyen volt
2015. szept. 17. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit:)
2015. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!