Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vőlegényem kint van Németben...

A vőlegényem kint van Németben. Hogyan használja a Romingot?

Figyelt kérdés
A vőlegényem kint van Németben és nem lehet elérni őt és ő sem tud hívni,pedig mielőtt kiment aktiválta a Romingot,igaz nem vont le neki semit sem,és én meg úgy olvastam hogy le kell vonnia 1125Ftot.Most meg már fel van töltve ,van 4000Ft a teloján és még mindig semi,pedig aktiválva van a Roming.Most akkor már nem tud telefonálni,mert csak belföldön tudná megint beállítani vagy mi? Segítsetek nagyon fontos lenne!!!!!!!!!!!
2008. szept. 14. 14:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem tud indítni hívást és fogadni sem,mi történt??híváskorlátozással van vmi?mert pénz az van rajta.Kérleek segítsetek,nagyon fontos lenne!!!!!!!
2008. szept. 17. 17:10
 12/19 anonim ***** válasza:
hívtad már az ügyfélszolgálatot?
2008. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem hívtam,de mit tudnék neki mondani??Nem az én telom a szar és igy nehéz egy külföldön lévővel elmondatni, hogy mit tegyen :(
2008. szept. 18. 17:10
 14/19 anonim ***** válasza:
És mit veszítesz vele ha felhívod őket? Max. azt mondják nem tudnak segíteni,de ha fel sem hívod...
2008. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
pénzbe kerül :S
2008. szept. 19. 07:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha te hívod itthon az ügyf.szolgálatot az ingyenes! Vagy nem egy szolgáltatónál vagytok? Akkor írj nekik egy e-mailt. Minden szolgáltatónak van netes ügyfélszolgálata is.
2008. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A T-mobile-nak mi az e-mail címe?
2008. szept. 19. 12:14
 18/19 anonim ***** válasza:
ugyfelszolgalat@t-mobil.hu
2008. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
tegnap próbáltam csörgetni és sikerült,kicsöngött és beszéltem is vele.Magától megjavult a telefonja,nem csinált rajta semmit sem.Érdekes vajon mitől nem lehetet egy hétig hívástindítani és fogadni?
2008. szept. 20. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!