Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vőlegényem kint van Németben...

A vőlegényem kint van Németben. Hogyan használja a Romingot?

Figyelt kérdés
A vőlegényem kint van Németben és nem lehet elérni őt és ő sem tud hívni,pedig mielőtt kiment aktiválta a Romingot,igaz nem vont le neki semit sem,és én meg úgy olvastam hogy le kell vonnia 1125Ftot.Most meg már fel van töltve ,van 4000Ft a teloján és még mindig semi,pedig aktiválva van a Roming.Most akkor már nem tud telefonálni,mert csak belföldön tudná megint beállítani vagy mi? Segítsetek nagyon fontos lenne!!!!!!!!!!!
2008. szept. 14. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ügyfélszolgálatot. Ha tudod a párod biztonsági kódját ők utána tudnak,nézni,hogy miért nem tudja használni. A vodánál legalábbis így van.
2008. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ez az hogy a bitonsági kódot sem tudjuk,meg az hol található meg?Neki meg nekem is Sony Ericsonunk van akkor egy a kódunk? BÁr én sem tom hogy az én papírjaim hol vannak:S
2008. szept. 14. 15:09
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági kódot neked kell megadni amikor megveszed a sim kártyát.
2008. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon nem megy, akkor vegyen szerintem egy német simkártyát, ami ingyen van, és ami rajta van, lebeszélheti. (már ha független a telója) meg van egy másik megoldás is, vannak olyan telefonosboltok, ahonnan telefonálni lehet, és különbözö telefonkártyákat lehet venni,(néha netcaféként is üzemel) azokkal nagyon olcsó fülkéből hívni magyar hálózatos számot, én mikor kint voltam ilyeneket használtam, mert órákig is beszélhettem velük.
2008. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Szia! az én vőlegényem is németországba van, és ő vett egy német kártyát de arról csak smsezni szoktunk, mert nagyon drága lenne ha arról hivna.ahogy az előttem szóló már irta netkávézókban fillérekért lehet telefonálni haza.

sok sikert:)

2008. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
most volt a netkávézóban és a net is 1órára 2euro.hát ez borzasztó sok szerintem :S.Nincs valami olcsó díjcsomag a németeknél(T-mobile-nál)?
2008. szept. 14. 19:53
 7/19 anonim ***** válasza:
meg figyeljetek oda arra is hogy ne 06-tal kezdődjön a szám.+36 legyen.mert ha esetleg 06 van beírva a telefonotokba és csak rányomtok,akkor nem fog menni.ellenőrizd!
2008. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
van olcsó díjcsomag Németben, persze nem a T-mobile meg a Vodafon..., de teljesen mindegy, mert külföldöt hívni mindegyikről drága, abban nincs különbség.
2008. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mit ír ki a telefonja a hálózatra történő feljelentkezéskor? Elutasítja? Vagy lehet, hogy kézin volt a magyar T-mobile beállítva és a telefon ezerrel keresné a magyar hálózatot de nem találja. Csináljon egy kézi keresést (hálózatválasztás) és manuálisan jelentkezzen fel a külföldi hálózatra.
2008. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is kint van,és Skype-n szoktunk beszélni. Ahova ő jár netkávézóba 20 óráig 1 euró,utána 2 euró óránként. Így kb. 500 forintért beszélünk 1 órát,telefonon ugyanennyiért kb 10 percet tudunk. Tény,hogy nem olcsó,de jobban megéri a neten beszélni.És így legalább látjuk is egymást,ha sikerül kamerás gépet kifognia.
2008. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!