Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a SE Satio-r...

Mi a véleményetek a SE Satio-róól? Megéri megvenni? és ha nem akkor mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

sziasztook.szeretnéék 1satioot, de nem vagyok benne biztos, hogy megkapom, mivel karácsonyra kaptam egy LG KP5oo-ast, de nem nyűgöz lee. De már wolt sony ericssonom esh 1o hónap után tönkre ment(w91o i) .anyumnak is SE van,de neki is tönkre ment. És háát annyi pezt nm akarok kidobi egy "szarra"..szerintetek megéri satiot venni? wagy estleg mi máást ajánlanátok, ami erinthetőképernyős, de ugyanakkor jóó telefon? (jó volna ha 2oo€ körű volna.(6o ooo ft)).# Van egy csaj ismerősöm.22o€-ért(66 ooo) vett Orangeba SE Satio-t. Hogy lehet szerintetek?

Bocsi a sok kérdésér.


2010. febr. 21. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A Satio mondjuk hasonlít a Samsung I8910 (Omnia HD)-ra, csak egy különbséggel! A Satio drágább, míg az Omnia HD olcsóbb és jobb!
2010. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönom. :))
2010. febr. 21. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Satiot! Az aksija nagyon keveset bír! És drága is! Omnia II mindenben lekörözi! Mondom ezt Sony Ericsson fanatikusként... Én is telefonváltás előtt állok, én is gondoltam az Ainora és a Satiora is, de végül a Samsung Omnia II-nél lyukadtam ki.
2010. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)) nah,utánna lesek :) thx.
2010. febr. 22. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Satio-t vegyel a kameraja nagyon jo
2010. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de wiszont aztmogyák hogy más nem és ne tévesszen meg a 12mpx
2010. ápr. 21. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Satiot :D
2010. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem se vegyél Satio-t. Nem éri meg kidobni 100.000 ft-ot egy olyan telefonra aminek gyenge az aksija. A Sonyknak általában ilyen... :/

Nekem LG GT-500 van és nagyon jó!! :) 50-ért vettük 1 éve.

2010. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem is az volt, de nagyon nem tetszett, jobban szeretem a "bonyolult" telefonokat
2010. jún. 18. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!